Jūlijs bija pārliecinošs mēnesis kriptovalūtām, un finanšu tirgi kopumā, ko stimulēja Federālo rezervju sistēma, pieņemot lēmumu par likmju paaugstināšanu par 0.75%, bija pietiekami, lai palēninātu inflāciju. Viņi arī norādīja, ka 2.25-2.50% federālā fonda likme tagad ir neitrāla - vairs neveicina izaugsmi vai samazināšanos ekonomikā. Tas izraisīja tirgu kāpumu, cerot, ka turpmāki likmju paaugstinājumi var nebūt daudz, un iespējams, ka sliktākais jau ir aiz muguras.
Pērn jūlijs iezīmēja vasaras korekcijas beigas un rallija sākumu, kura rezultātā tika sasniegti jauni visu laiku rekordi. Šogad jūlijā bitcoin ikmēneša pieaugums bija 16.6% — augstākais mēneša pieaugums kopš 2021. gada oktobra. To pārspēja ētera milzīgais mēneša pieaugums par aptuveni 57% — lielākais kopš 2021. gada janvāra pieauguma par 78% un piektais labākais mēnesis pēdējā laikā. 5 gadi. ETH/BTC diagramma labi parāda šo skatu. Kopš jūnija sākuma ētera vērtība salīdzinājumā ar BTC ir pieaugusi par 28%, kas liecina, ka Ethereum ir palielinājies salīdzinājumā ar tā lielāko ekvivalentu.
Tomēr pagājušajā nedēļā Ethereum Classic (ETC) piedzīvoja vislielākos ieguvumus. ETC novēroja 94% pieaugumu 4 dienu laikā, bet cena joprojām tirgojās 20% robežās no augstākās cenas. Pastāv aizdomas, ka to izraisīja The Ethereum Merge, kā rezultātā Ethereum pāriet no likmes pierādījuma uz darba pierādījumu (POW). Tādējādi Ethereum kalnraču dārgais aprīkojums, ko izmanto karagūstekņu matemātisko mīklu risināšanai, kļūs novecojis un zudīs kalnraču 18 miljardu dolāru gada ieņēmumi. No otras puses, Ethereum Classic joprojām būs darba pierādījums, mudinot Ethereum kalnračus izmantot savu aprīkojumu Ethereum Classic ķēdes nostiprināšanai. Tomēr Ethereum Classic ieguves ieņēmumi ir tikai 3% no Ethereum.
AntPool, viens no lielākajiem kalnrūpniecības baseiniem un lielā kalnrūpniecības aprīkojuma ražotāja Bitmain filiāle, paziņoja, ka ieguldīs 10 miljonus ASV dolāru, lai izstrādātu un izveidotu jaunas lietojumprogrammas Ethereum Classic ekosistēmā, lai mēģinātu palielināt blokķēdes ieviešanu, un savu iekārtu pārdošana. Bitmain arī paziņoja, ka pieņems maksājumus par savām iekārtām ETC. Vai Ethereum fundamentālisti uzvarēs? 2. augustā ETC kopējā bloķētā vērtība (TVL) bija USD 230,000 162, un darījumu apjoms bija USD 57 miljoni salīdzinājumā ar ETH USD 3.8 miljardu TVL un USD XNUMX miljardu darījumu apjomu. Lojālistiem būs nepieciešama nopietna tīkla ietekme, lai iegūtu jebkādu tirgus daļu.
Fidelity ir paziņojusi, ka bitcoin būs vienīgais 401 (k) kriptogrāfijas produkts, ko viņi piedāvās ar 20% piešķīruma ierobežojumu vienam portfelim. Varētu apgalvot, ka tas ir milzīgs solis pareizajā virzienā ar tādu ārprātīgu līdzekļu pārvaldītāju kā Fidelity, uzskatot, ka bitkoīns ir piemērots produkts pensijas plāniem. No otras puses, tas arī parāda, ka pārējā telpa parasti tiek uzskatīta par nepierādītu un neuzticamu. Šo viedokli šonedēļ piebalsoja trīs pret kriptogrāfiju noskaņotie amerikāņu senatori, kuri uzskatīja Fidelity soli iekļaut bitcoīnu par “ārkārtīgi satraucošu”.
Iestāžu vilcināšanās pret altkoiniem ir saprotama, ja ņem vērā iestādes izvairīšanos no riska. Traucējums ir arī topošās kriptogrāfijas telpas raksturs, kurā tiek izmantota pieeja “ātri veidojiet un sabojājiet lietas”, ko dažkārt var izmantot. Piemēram, šonedēļ notikušie incidenti, piemēram, 190 miljonus dolāru vērtā populārā žetonu tilta Nomad izmantošana. Šonedēļ Solana arī saskārās ar problēmām ar populārajiem Solana makiem, Phantom, Slope un Trust Wallet, kas tika izmantoti, to lietotāju līdzekļi tika iztērēti no vairāk nekā 8,000 makiem.
Pēc CeFi sabrukuma un tagad šiem "karsto maku" pārkāpumiem kriptovalūtu līdzekļu drošība ir kļuvusi par vēl lielāku prioritāti visiem kriptovalūtu lietotājiem. Ledger, populārais aparatūras maka nodrošinātājs, ir lieliski ieplānojis savas baumās izplatītās diskusijas par vēlmi piesaistīt papildu finansējumu 100 miljonu ASV dolāru apmērā. Tiek baumots, ka kārta tiks novērtēta ar augstāku vērtējumu nekā viņu iepriekšējais 380 miljonu ASV dolāru palielinājums, sasniedzot 1.5 miljardu ASV dolāru novērtējumu pagājušā gada jūnijā, parādot pieaugošo pieprasījumu pēc kriptovalūtu bagātības aizsardzības pat šīs tirgus lejupslīdes laikā.
Par laimi, pretestība pārmaiņām var sniegt ienesīgas iespējas, jo ganāmpulks paliek prom no “riskantiem” aktīviem. Hovards Markss savā ieguldījumu Bībelē “Vissvarīgākā lieta” norāda, ka vislielākā ar risku koriģētā atdeve tiek iegūta, pērkot aktīvus, kas tiek uzskatīti par “nav pilnībā izprotamiem, būtībā apšaubāmiem, pretrunīgiem, nepiedienīgiem vai biedējošiem, kas tiek uzskatīti par nepiemērotiem “cienījami” portfeļi vai nesen par deinvestīciju objektu”. Mēs brīnāmies, kura aktīvu klase atbilst šiem kritērijiem…
Izveidojiet noteikumus un automatizējiet savus ETH/BTC darījumus tagad, izmantojot Coinrule! (https://coinrule.com/)