Pēc salidojuma uz a martā jauns visu laiku rekords, bitkoinu tirgus nedēļām ilgi izskatījās bez impulsa. Jauni katalizatori, piemēram, Ethereum ETF apstiprinājums, izskatās ļoti maz ticami. Jaunu palaišana Bitcoin un Ethereum ETF Honkongā nav piesaistījuši nozīmīgus apjomus.
Ļoti gaidītais paziņojums par Eigenlayer marķieri Ethereum ekosistēmā izraisīja vairāk vilšanos nekā sajūsmu. Negatīvā puse ir tas, ka pieaugošās ASV valdības represijas pret kriptogrāfijas privātuma tehnoloģijām un decentralizētām finanšu platformām ir atgādinājušas tirgus dalībniekiem par lielo juridisko un regulatīvo nenoteiktību.
Bitcoin ETF aizplūde izceļ investoru noskaņojumu cenu nepastāvības apstākļos
Bitcoin ETF uzsākšana bija radījusi daudz jautājumu. Viens no tiem bija: vai ETF turētāji būs Hodla ticīgie, kas pērk ilgtermiņā? Vai arī viņi noteiks savas pozīcijas pirmajā nepatikšanas reizē? ETF aizplūde 564 miljonu ASV dolāru apmērā šīs nedēļas trešdienā vien sniedz skaidru atbildi uz šo jautājumu. Ne visi var pārdzīvot nepastāvību, pie kuras ir pieraduši kriptovalūtu tirgotāji. No otras puses, Bitcoin kritums zem 60,000 50,000 USD nav galvenais iemesls bažām kaujās rūdītajiem tirgus dalībniekiem, kuri to ir redzējuši iepriekš. Tehniskie analītiķi jau kādu laiku zemo XNUMX XNUMX USD ir uzskatījuši par “buļļu tirgus” krituma zonu. Teiciens “Pārdod maijā, ej prom” nekur nerodas, tirgus dalībniekiem gatavojoties klusākai akumulācijas vasarai.
Morgans Stenlijs apstiprinās Bitcoin ETF, jo uz pusi samazinās un juridiskas cīņas veido tirgus dinamiku
Tikmēr Morgan Stanley vēlas ļaut saviem 15,000 4 brokeriem ieteikt Bitcoin ETF saviem klientiem. 100. samazināšana uz pusi ir samazinājusi arī Bitcoin emisijas likmi. Pat ja Ethereum ETF var aizkavēties, tas arī nepazudīs. Blackrock ETF lietojumprogrammām līdz šim ir XNUMX% panākumu līmenis. Varbūt lielākie riski ir saistīti ar juridisko pusi. Taču šī cīņa turpinās, un to vada lieli kriptogrāfijas spēlētāji, piemēram, Consensys, Coinbase un Uniswap, kas pārstāv plašu nozares klāstu. Viņiem ir ievērojama pieredze un kapitāls. Vissvarīgākais ir tas, ka SEC ir strauji zaudējusi lietas. Tās mēģinājums veidot politiku ar izpildes palīdzību nav konstitucionāls.
Nākotnē atradīsies daudz vairāk pozitīvo un negatīvo katalizatoru. Galvenais jautājums nav par to, vai buļļu tirgus turpināsies, jautājums ir “kad”.
Sekojiet mūsu oficiālajiem sociālajiem kanāliem: