Kriptovalūtas tirdzniecības stratēģija vietnē Binance un Buy/Sell Maker

Iegūstiet pārsvaru tirgū, izmantojot kriptovalūtas tirdzniecības stratēģiju vietnē Binance, un gūstiet peļņu ar MKR dažu stundu laikā

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
mainstream Exchanges
garantēta
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākā lieta, kas pēdējo četru gadu laikā notika kriptovalūtā”
Sergejs

Izveidojiet automatizētu tirdzniecības sistēmu jau šodien

Coinrule ir lielisks rīks daudziem dažādiem investoriem un tirgotājiem. Mūsu platformā ir pieejams pilns iespēju klāsts. Jūs varat pārbaudīt un veikt savas automātiskās stratēģijas, lai noteiktu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu MKR. Tas būs ļoti tūlītējs, lai uzkrātu MKR, nodrošinātu savu portfeli, nodrošinātu jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu kritienu.

Uzziniet vairāk

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$ 1750 . 00

Pārbaudi savu tirdzniecību

Droši pārvaldiet pakalpojumā Binance

Coinrule ir viena galvenā misija, mēs vēlamies padarīt jūsu tirdzniecības stratēģiju efektīvāku, vienlaikus pārvaldāmu. Kriptovalūtu tirgi darbojas visu diennakti, tikai automātiskais tirdzniecības robots var pilnībā izmantot jebkuru iespējamo iespēju, kas notiks tirgū. Kā izveidot tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Pārvaldiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot režīmu Ja-šo-tad-tā, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Uzziniet vairāk

Izstrādājiet savu tirdzniecības tehniku ​​un uzkrājiet MKR

At Coinrule mēs tik daudz strādājam, lai mūsu platformā katru dienu nodrošinātu jaunas funkcijas un uzlabojumus. Patiesībā mēs sazināmies ar mūsu pieredzējušākajiem tirgotājiem un vadošajām biržām, lai apkopotu atsauksmes un viedokļus.

Uzziniet vairāk

Izstrādāt automātiskas stratēģijas, kuru pamatā ir militārā līmeņa rādītāji

Tirdzniecībā nepieciešama disciplīna, attieksme un plāns. Kas padara tirdzniecību tik grūtu? Cilvēka būtība un jūtas var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības peļņu. Tirdzniecības noteikumu izmantošana ļauj apvaldīt bažu, eiforijas un alkatības sekas, ko var piedzīvot ikviens klients. Arī iesācējs var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbiniet mehānismus, kad mainās kriptovalūtu tirgus Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet tirgus tendences Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot noteikumus jau šodien

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, izstrādājiet automātiskus darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Bitpanda