Trade Tether USDT vietnē Binance

Tirdzniecības grīdas augšgalā, kriptovalūtu tirdzniecības stratēģija vietnē Binance un ērti tirgot USDT. Nav nepieciešama kodēšana.

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
droša apmaiņa
pārāks
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
"Coinrule ir gudrs risinājums, kas ļauj kriptovalūtu tirgotājiem izveidot tirdzniecības kriptovalūtas bez nepieciešamības ieprogrammēt nevienu koda rindiņu.
Pablo

Atkal veidojiet tirdzniecības sistēmas

Coinrule dizains ir vienkāršākais un lietotājam draudzīgākais crypto trading bot. Ar Coinrule Jūs varat izveidot savu tirdzniecības metodi, pamatojoties uz USDT, un ļaut tai automātiski darboties dažādās kriptovalūtu biržās, piemēram, Binance. Tas ir If-This-Then-That automatizētai tirdzniecībai, kas ļauj jums izmantot daudzas iespējas tirgū.

Tirdzniecība tagad

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$ 1750 . 00

Pārbaudi savu noteikumu

Droši pērciet/pārdodiet vietnē Binance

Coinrule atbilst dažāda veida investoru un tirgotāju prasībām. Ērti pārbaudiet atpakaļ un palaidiet savu automatizēto tirdzniecību dažu minūšu laikā pakalpojumā Binance. Vienkārši pērciet un pārdodiet, aizsargājiet savu portfeli un apsteidziet tirgu, nezaudējot nevienu iespēju.

Tirdzniecība tagad

Plānojiet savu tirdzniecības iekārtu un pērciet un pārdodietUSDT

Pat zemas tirgus nepastāvības intervālos daži altkoīni joprojām var uzrādīt sava veida nepastāvību, kas var piedāvāt lieliskas iespējas. Pērciet monētas, kas iegremdējas un pārdodiet tās, kas pieaug, jūs varat pārvaldīt šīs tirgus kustības, izpildot savus rīkojumus, izmantojot automātisko tirdzniecības noteikumu. tirgo savu kriptokapitālu vēl nekad nav bijis tik ātri!

Tirdzniecība tagad

Veidojiet noteikumus, kuru pamatā ir droši indikatori

Vai esat kādreiz domājis, kā robotizēt savu tirdzniecības stratēģiju, bet jums nav kodēšanas prasmju? Coinrule ir balstīta uz If-This-Then-That stilu, mēs piedāvājam lietotājam draudzīgu saskarni un daudzas korelācijas, kas ļaus jums izveidot savu pirmo tirdzniecības plānu vietnē Binance.

Iedarbiniet robotus, kad mainās altcoin tirgus Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav nepieciešams kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet mainīgos tirgus Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot pasūtījumus uzreiz

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, plānojiet stratēģijas un pārvaldiet savas monētas 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Bitpanda