Kriptovalūtas tirdzniecības stratēģija vietnē Bittrex un pirkšana/pārdošana Decred

Pārspējiet kriptovalūtu, kriptovalūtu tirdzniecības stratēģiju vietnē Bittrex un efektīvi tirgojiet DCR. Nav nepieciešama kodēšana.

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
labākās biržas
augstākā līmeņa
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākais, kas pieredzēts kriptovalūtu jomā pēdējo divu gadu laikā”
Hugo

Izstrādājiet tirdzniecības plānus atkal un atkal

Coinrule ir vērtīgs instruments daudziem dažādiem investoru un tirgotāju veidiem. Mūsu platformā tiek piedāvāts plašs priekšrocību klāsts. Varat pārbaudīt un izstrādāt savas automātiskās stratēģijas, lai izveidotu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu DCR. Tas būs ļoti ātri uzkrāt DCR, nodrošināt savu portfeli, noķert jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu samazinājumu.

Tirdzniecība ar algoritmiem

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$1750 . 00

Pārbaudi savu tirdzniecību

Droši pārvaldiet vietnē Bittrex

Coinrule ir viena galvenā misija, mēs vēlamies padarīt jūsu tirdzniecības darbību efektīvāku, vienlaikus vienkāršu. Kriptovalūtu tirgos notiek tirdzniecība 24 stundas diennaktī, tikai automatizēta tirdzniecības stratēģija var pilnībā tikt galā ar jebkuru iespējamo iespēju, kas notiks tirgū. Kā ieprogrammēt automātisko tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Pārvaldiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot stilu Ja-šo-tad-tā, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Tirdzniecība ar algoritmiem

Izveidojiet savu tirdzniecības stratēģiju un uzkrājiet DCR

At Coinrule mēs cītīgi strādājam, lai katru dienu savam risinājumam nodrošinātu jaunas funkcijas un atbalstu. Patiesībā mēs sadarbojamies ar mūsu visattīstītākajiem investoriem un vadošajām biržām, lai apkopotu atsauksmes un idejas.

Tirdzniecība ar algoritmiem

Izstrādājiet automātiskas stratēģijas, pamatojoties uz galvenajiem rādītājiem

Tirdzniecībai nepieciešama pacietība, attieksme un programma. Kas padara tirdzniecību tik izaicinošu? Cilvēka būtība un jūtas var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības peļņu. Automātiskā tirdzniecības plāna izmantošana ļauj pārvarēt spiediena, eiforijas un alkatības sekas, ko var piedzīvot jebkurš klients. Arī iesācējs var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbināšanas mehānismi, kad tirgus mainās Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet investīciju dinamiku Palieliniet peļņu

Nekavējoties sāciet veidot plānus

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, plānojiet automātiskus darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Bitpanda