Kriptovalūtas tirdzniecības stratēģija HitBTC un Tezos pirkšana/pārdošana

Pārspējiet tirgus kustības, kriptovalūtu tirdzniecības stratēģiju vietnē HitBTC un tirgojiet XTZ kā guru. Nav nepieciešama kodēšana.

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
slavenākās biržas
militāra
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākā lieta, kas pēdējā gada laikā notika kriptovalūtā”
Lūks

Izstrādājiet automātiskos kriptovalūtu noteikumus

Coinrule ir izcils rīks dažādiem investoru un tirgotāju līmeņiem. Mūsu platformā tiek piedāvāts plašs iespēju klāsts. Jūs varat pārbaudīt un sasniegt savas automātiskās stratēģijas, lai izstrādātu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu XTZ. Būs ļoti viegli uzkrāt XTZ, aizsargāt savu portfeli, noķert jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu kritumu.

Izveidojiet noteikumu

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$1750 . 00

Pārbaudi savu stratēģiju

Droši pārvaldiet vietnē HitBTC

Coinrule ir viens galvenais mērķis, mēs vēlamies padarīt jūsu tirdzniecības darbību efektīvāku, vienlaikus veicot ātru. Kriptovalūtu tirgi darbojas visu diennakti, tikai automātisks kriptovalūtu robots var pilnībā izmantot jebkuru iespējamo iespēju, kas parādīsies tirgū. Kā izveidot automātisku tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Definējiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot praksi Ja-š-tad-Tā, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Izveidojiet noteikumu

Izveidojiet savu tirdzniecības iekārtu un uzkrājiet XTZ

At Coinrule mēs intensīvi strādājam, lai katru dienu nodrošinātu jaunus punktus un uzlabojumus mūsu viedajam rīkam. Faktiski mēs sadarbojamies ar mūsu prasmīgākajiem klientiem un vadošajām apmaiņas vietām, lai apkopotu atsauksmes un viedokļus.

Izveidojiet noteikumu

Izveidojiet automātiskas stratēģijas, pamatojoties uz visbiežāk izmantotajiem rādītājiem

Tirdzniecībai nepieciešama kontrole, attieksme un metode. Kas padara tirdzniecību tik skarbu? Cilvēka daba un emocijas var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības ienākumus. Izmantojot automātisko tirdzniecības noteikumu, jūs varat pārvarēt trauksmes, eiforijas un alkatības sekas, ko var piedzīvot ikviens klients. Arī amatieris var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbiniet botus, kad mainās tirdzniecības grīda Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet investīciju dinamiku Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot tirdzniecības sistēmas tieši tagad

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, izveidojiet automātiskus darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Bitpanda