Kriptovalūtu tirdzniecības stratēģija vietnē OKex un pirkšanas/pārdošanas saraksts

Iegūstiet augstāko vietu tirgū, izmantojot OKex kriptovalūtu tirdzniecības stratēģiju, un gūstiet peļņu ar LSK dažu stundu laikā

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
visbiežāk lietotās biržas
militāra
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākā lieta, kas pēdējā gada laikā notika kriptovalūtā”
Sergejs

Sāciet automatizētus tirdzniecības noteikumus

Coinrule ir galvenais instruments daudzām dažādām investoru un tirgotāju klasēm. Mūsu platformā tiek piedāvāts neierobežots iespēju klāsts. Jūs varat pārbaudīt un veikt savas automātiskās stratēģijas, lai noteiktu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu LSK. Tas būs ļoti tūlītējs, lai uzkrātu LSK, aizstāvētu savu portfolio, nodrošinātu jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu kritienu.

Izveidojiet robotu

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$1750 . 00

Pārbaudi savu tirdzniecības sistēmu

Droši pārvaldiet pakalpojumā OKex

Coinrule ir viena galvenā misija, mēs vēlamies padarīt jūsu kriptovalūtu tirdzniecību efektīvāku, vienlaikus pārvaldot. Kriptovalūtu tirgi strādā 24/7, tikai automātiskais tirdzniecības bots var pilnībā izmantot jebkuru iespējamo iespēju, kas parādīsies tirgū. Kā izveidot tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Pārvaldiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot režīmu Ja-šo-tad-tā, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Izveidojiet robotu

Izstrādājiet savu tirdzniecības tehniku ​​un uzkrājiet LSK

At Coinrule mēs tik daudz strādājam, lai katru dienu nodrošinātu jaunus komponentus un uzlabojumus mūsu vidē. Patiesībā mēs sazināmies ar mūsu aktīvākajiem klientiem un vadošajām apmaiņas vietām, lai apkopotu atsauksmes un viedokļus.

Izveidojiet robotu

Modelējiet automātiskās stratēģijas, pamatojoties uz populāriem rādītājiem

Tirdzniecībā nepieciešama disciplīna, attieksme un plāns. Kas padara tirdzniecību tik grūtu? Cilvēka būtība un jūtas var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības peļņu. Automātiskā tirdzniecības plāna izmantošana ļauj mazināt bažu, eiforijas un alkatības sekas, ko var piedzīvot ikviens klients. Arī iesācējs var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbināšanas mehānismi, kad mainās tirgus kustības Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet tirgus tendences Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot automātiskos darījumus tieši tagad

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, izstrādājiet automātiskus darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Bitpanda