Kriptovalūtu tirdzniecības stratēģija vietnē OKex un pirkšanas/pārdošanas ontoloģija

Apgūstiet tirdzniecības vietu, kriptovalūtu tirdzniecības stratēģiju vietnē OKex un efektīvi tirgojiet ONT. Nav nepieciešama kodēšana.

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
droša apmaiņa
garantēta
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākā lieta, kas pēdējo četru gadu laikā notika kriptovalūtā”
Klaudio

Izveidojiet automātisku tirdzniecības plānu jau šodien

Coinrule ir spēcīgs instruments daudzu dažādu veidu investoriem un tirgotājiem. Mūsu platformā tiek piedāvāts plašs iespēju klāsts. Jūs varat pārbaudīt un pārvaldīt savas automātiskās stratēģijas, lai plānotu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu ONT. Būs ļoti vienkārši uzkrāt ONT, aizsargāt savu portfeli, noķert jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu izgāztuvi.

Sāciet kārtulas izveidi

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$ 1750 . 00

Pārbaudi savu tirdzniecības sistēmu

Droši pārvaldiet pakalpojumā OKex

Coinrule ir viens galvenais mērķis, mēs vēlamies padarīt jūsu tirdzniecības plānu efektīvāku, vienlaikus nodrošinot vienkāršu. Kriptovalūtu tirgi darbojas visu diennakti, tikai automatizēts tirdzniecības plāns var pilnībā izvēlēties jebkuru iespējamo iespēju, kas radīsies tirgū. Kā izveidot automātisku tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Definējiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot sistēmu If-This-Then-That, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Sāciet kārtulas izveidi

Izstrādājiet savu tirdzniecības iekārtu un uzkrājiet ONT

At Coinrule mēs strādājam gudri, lai katru dienu savam rīkam nodrošinātu jaunus rīkus un uzlabojumus. Patiesībā mēs sadarbojamies ar mūsu profesionālākajiem tirgotājiem un vadošajām biržām, lai apkopotu atsauksmes un ieteikumus.

Sāciet kārtulas izveidi

Modelējiet automātiskās stratēģijas, kuru pamatā ir droši indikatori

Tirdzniecībai nepieciešama kontrole, attieksme un metode. Kas padara tirdzniecību tik smagu? Cilvēka būtība un uztvere var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības ienākumus. Izmantojot automatizētu tirdzniecības sistēmu, varat mainīt nemiera, eiforijas un alkatības sekas, ko var piedzīvot ikviens klients. Arī amatieris var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbiniet botus, kad mainās altcoin tirgus Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet investīciju dinamiku Palieliniet peļņu

Sāciet izstrādāt stratēģijas jau šodien

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, iestatiet automātiskos darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Bitpanda