Kriptovalūtas tirdzniecības stratēģija vietnē OKex un Stellar pirkšana/pārdošana

Pārspējiet altcoin tirgu, kriptovalūtu tirdzniecības stratēģiju vietnē OKex un gudri tirgojiet XLM. Nav nepieciešama kodēšana.

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
slavenākās biržas
garantēta
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākā lieta, kas pēdējo četru gadu laikā notika kriptovalūtā”
Tony

Nekavējoties izveidojiet tirdzniecības robotu

Coinrule ir lielisks rīks daudzām dažādām investoru un tirgotāju klasēm. Mūsu platformā ir pieejams pilns iespēju klāsts. Jūs varat pārbaudīt un izstrādāt savas automātiskās stratēģijas, lai izveidotu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu XLM. Būs ļoti viegli uzkrāt XLM, aizstāvēt savu portfolio, noķert jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu nolaižamo izvēlni.

Izveidojiet robotu

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$1750 . 00

Pārbaudi savu pasūtījumu

Droši pārvaldiet pakalpojumā OKex

Coinrule ir viena galvenā misija, mēs vēlamies padarīt jūsu kriptovalūtu tirdzniecību efektīvāku, vienlaikus nodrošinot elastību. Kriptovalūtu tirgi darbojas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, tikai automātiskā tirdzniecības stratēģija var pilnībā tikt galā ar jebkuru iespējamo iespēju, kas parādīsies tirgū. Kā ieprogrammēt automātisko tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Pārvaldiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot veidlapu If-This-Then-That, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Izveidojiet robotu

Izveidojiet savu tirdzniecības stratēģiju un uzkrājiet XLM

At Coinrule mēs kaislīgi strādājam, lai katru dienu mūsu platformā piegādātu jaunus komponentus un uzlabojumus. Patiesībā mēs sadarbojamies ar mūsu aktīvākajiem tirgotājiem un vadošajām biržām, lai apkopotu atsauksmes un piezīmes.

Izveidojiet robotu

Izstrādājiet automātiskās stratēģijas, pamatojoties uz visbiežāk izmantotajiem indikatoriem

Tirdzniecībai nepieciešama pacietība, attieksme un programma. Kas padara tirdzniecību tik riskantu? Cilvēka būtība un jūtas var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības peļņu. Kriptobota izmantošana ļauj samazināt spiediena, eiforijas un alkatības ietekmi, ko var piedzīvot jebkurš klients. Arī iesācējs var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbiniet mehānismus, kad mainās kriptovalūtu tirgus Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet investīciju dinamiku Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot automātiskos darījumus jau šodien

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, definējiet automātiskos darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Bitpanda