Dienas tirdzniecības kriptovalūtas vietnē Coinbase Pro un pirkšanas/pārdošanas pamata uzmanības marķieris

apsteidziet tirgu, izmantojot dienas tirdzniecības kriptovalūtu vietnē Coinbase Pro, un gūstiet peļņu ar BAT dažu stundu laikā

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
visbiežāk lietotās biržas
augstākā līmeņa
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākais, kas pieredzēts kriptovalūtu jomā pēdējo divu gadu laikā”
Simon

Sāciet automātiskos tirdzniecības noteikumus, atkal un atkal

Coinrule ir ideāls instruments dažādiem investoru un tirgotāju veidiem. Mūsu platformā tiek piedāvāts plašs priekšrocību klāsts. Jūs varat pārbaudīt un pārvaldīt savas automātiskās stratēģijas, lai definētu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu BAT. Būs ļoti elastīgi uzkrāt LPTP, aizsargāt savu portfeli, nodrošināt jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu kritumu.

Sāciet kārtulas izveidi

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$ 1750 . 00

Pārbaudi savu stratēģiju

Droši pārvaldiet Coinbase Pro

Coinrule ir viens galvenais mērķis, mēs vēlamies padarīt jūsu tirdzniecības plānu efektīvāku, vienlaikus nodrošinot tūlītēju darbību. Kriptovalūtu tirgi tirgojas visu diennakti, tikai automātiskais tirdzniecības plāns var pilnībā izvēlēties jebkuru iespējamo iespēju, kas tirgū radīsies. Kā uzsākt tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Definējiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot loģiku Ja-š-tad-Tā, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Sāciet kārtulas izveidi

Izveidojiet savu tirdzniecības modeli un uzkrājiet BAT

At Coinrule mēs neatlaidīgi strādājam, lai katru dienu piegādātu mūsu iekārtai jaunus instrumentus un atbalstu. Patiesībā mēs sazināmies ar mūsu profesionālākajiem investoriem un vadošajām biržām, lai apkopotu atsauksmes un spriedumus.

Sāciet kārtulas izveidi

Izveidojiet automātiskas stratēģijas, pamatojoties uz populāriem rādītājiem

Tirdzniecībai nepieciešama prakse, attieksme un shēma. Kas padara tirdzniecību tik sarežģītu? Cilvēka būtība un uztvere var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības rezultātus. Izmantojot automatizētu tirdzniecības sistēmu, jūs varat samazināt stresa, eiforijas un alkatības sekas, ko var piedzīvot ikviens klients. Arī jaunpienācējs var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbiniet botus, kad mainās tirgus dinamisms Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet tirgus tendences Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot stratēģijas uzreiz

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, nosakiet automātiskos darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Bitpanda