Dienas tirdzniecības kriptovalūtas vietnē Coinbase Pro un pirkt/pārdot Ethereum

Iegūstiet pāri tirgus dinamismam, dienas tirgojiet kriptovalūtu vietnē Coinbase Pro un tirgojiet ETH kā profesionāls tirgotājs. Nav nepieciešama kodēšana.

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
labākās biržas
pārāks
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākā lieta, ko mēs redzējām kriptovalūtā pēdējo trīs gadu laikā”
Simon

Izveidojiet ideālu tirdzniecības robotu

Coinrule ir noderīgs rīks daudzām dažādām investoru un tirgotāju grupām. Mūsu platformā tiek piedāvāts plašs priekšrocību klāsts. Jūs varat pārbaudīt un pārvaldīt savas automātiskās stratēģijas, lai definētu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu ETH. Būs ļoti elastīgi uzkrāt ETH, saglabāt savu portfolio, noķert jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu kritumu.

Sākt tirdzniecību

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$1750 . 00

Pārbaudi savu plānu

Droši pārvaldiet Coinbase Pro

Coinrule ir viens galvenais mērķis, mēs vēlamies padarīt jūsu kriptovalūtas tirdzniecību efektīvāku, vienlaikus veicot tūlītēju darbību. Kriptovalūtu tirgi darbojas visu diennakti, tikai automātiskais tirdzniecības plāns var pilnībā izvēlēties jebkuru iespējamo iespēju, kas radīsies tirgū. Kā izveidot automātisku tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Definējiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot loģiku Ja-š-tad-Tā, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Sākt tirdzniecību

Izstrādājiet savu tirdzniecības iekārtu un uzkrājietETH

At Coinrule mēs neatlaidīgi strādājam, lai katru dienu nodrošinātu jaunus moduļus un iestatījumus mūsu iestatījumos. Faktiski mēs sadarbojamies ar mūsu vispieredzējušākajiem lietotājiem un labākajām biržām, lai apkopotu atsauksmes un spriedumus.

Sākt tirdzniecību

Modelējiet automātiskās stratēģijas, pamatojoties uz galvenajiem rādītājiem

Tirdzniecībai nepieciešama kontrole, attieksme un metode. Kas padara tirdzniecību tik sarežģītu? Cilvēka būtība un uztvere var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības ienākumus. Kriptobota izmantošana ļauj mazināt nemiera, eiforijas un alkatības sekas, ko var piedzīvot ikviens klients. Arī amatieris var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbiniet botus, kad mainās tirgus kustības Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet investīciju dinamiku Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot darījumus tūlīt

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, nosakiet automātiskos darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Bitpanda