HitBTC tehniskā analīze un Monero pirkšana/pārdošana

Iegūstiet augstāko vietu kriptovalūtu tirgū, veiciet HitBTC tehnisko analīzi un tirgojieties ar XMR kā profesionālis. Nav nepieciešama kodēšana.

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
droša apmaiņa
vislabāk
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākā lieta, kas pēdējo piecu gadu laikā notika kriptovalūtā”
Sergejs

Modelējiet automatizētus tirdzniecības noteikumus bez dīkstāves

Coinrule ir ideāls instruments dažādiem investoriem un tirgotājiem. Mūsu platformā tiek piedāvāts bezgalīgs iespēju klāsts. Jūs varat pārbaudīt un veikt savas automātiskās stratēģijas, lai noteiktu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu XMR. Tas būs ļoti tūlītējs, lai uzkrātu XMR, aizsargātu savu portfeli, noķertu jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu kritienu.

Startēt Bot

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$1750 . 00

Pārbaudi savu noteikumu

Droši pārvaldiet vietnē HitBTC

Coinrule ir viena galvenā misija, mēs vēlamies padarīt jūsu dienas tirdzniecību efektīvāku, vienlaikus pārvaldot. Kriptovalūtu tirgi ir atvērti 24/7, tikai automātiskais tirdzniecības bots var pilnībā izmantot jebkuru iespējamo iespēju, kas tirgū attīstīsies. Kā ieprogrammēt automātisko tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Pārvaldiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot režīmu Ja-šo-tad-tā, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Startēt Bot

Plānojiet savu tirdzniecības stratēģiju un uzkrājiet XMR

At Coinrule mēs tik daudz strādājam, lai katru dienu savam viedajam palīgam nodrošinātu jaunus elementus un izmaiņas. Faktiski mēs sadarbojamies ar mūsu viskvalificētākajiem klientiem un labākajām apmaiņas vietām, lai apkopotu atsauksmes un viedokļus.

Startēt Bot

Izveidojiet automātiskas stratēģijas, kuru pamatā ir droši indikatori

Tirdzniecībai nepieciešama pacietība, attieksme un programma. Kas padara tirdzniecību tik grūtu? Cilvēka būtība un jūtas var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības peļņu. Izmantojot kriptobotu, varat apspiest spiedienu, eiforiju un alkatību, ko var piedzīvot jebkurš klients. Arī iesācējs var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbiniet mehānismus, kad mainās kriptogrāfijas telpa Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet investīciju dinamiku Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot pasūtījumus uzreiz

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, izstrādājiet automātiskus darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Bitpanda