Kripto arbitrāža vietnē OKex un Paxos standarta pirkšana/pārdošana...

Pārsteidzieties kriptovalūtu tirgū, kriptovalūtu arbitrāža pakalpojumā OKex un tirgojieties PAX kā guru. Nav nepieciešama kodēšana.

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
labākās biržas
garantēta
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākā lieta, kas pēdējo četru gadu laikā notika kriptovalūtā”
Luke

Izveidojiet automātisku tirdzniecības plānu tieši tagad

Coinrule ir spēcīgs instruments daudzu dažādu veidu investoriem un tirgotājiem. Mūsu platformā tiek piedāvāts plašs iespēju klāsts. Jūs varat pārbaudīt un īstenot savas automātiskās stratēģijas, lai izstrādātu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu PAX. Tas būs ļoti labi pārvaldāms, lai uzkrātu PAX, aizsargātu savu portfeli, noķertu jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu kritumu.

Startēt Bot

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$ 1750 . 00

Pārbaudi savu noteikumu

Droši pārvaldiet pakalpojumā OKex

Coinrule ir viens galvenais mērķis, mēs vēlamies padarīt jūsu dienas tirdzniecību efektīvāku, vienlaikus veicot ātru. Kriptovalūtu tirgi darbojas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, tikai automātisks kriptogrāfijas robots var pilnībā izmantot jebkuru iespējamo iespēju, kas tirgū attīstīsies. Kā izveidot automātisku tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Definējiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot praksi Ja-š-tad-Tā, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Startēt Bot

Plānojiet savu tirdzniecības iekārtu un uzkrājiet PAX

At Coinrule mēs intensīvi strādājam, lai katru dienu mūsu rīkā nodrošinātu jaunus elementus un uzlabojumus. Patiesībā mēs sadarbojamies ar mūsu kvalificētākajiem tirgotājiem un vadošajām biržām, lai apkopotu atsauksmes un viedokļus.

Startēt Bot

Izveidojiet automātiskas stratēģijas, kuru pamatā ir vispārējie rādītāji

Tirdzniecībai nepieciešama kontrole, attieksme un metode. Kas padara tirdzniecību tik skarbu? Cilvēka daba un emocijas var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības ienākumus. Automatizētas tirdzniecības sistēmas izmantošana ļauj pārvarēt trauksmes, eiforijas un alkatības sekas, ko var piedzīvot ikviens klients. Arī amatieris var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbiniet robotus, kad mainās kriptogrāfijas telpa Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet investīciju dinamiku Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot pasūtījumus jau šodien

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, izveidojiet automātiskus darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Šķidrums Bitpanda