Lietošanas noteikumi

Laipni lūdzam Coinrule Limited (turpmāk arī "Coinrule" vai "mēs/mūsu"). Mēs piedāvājam programmatūru kā pakalpojuma risinājumu "SaaS", turpmāk tekstā "Programmatūra", izmantojot mūsu vietni. coinrule. Ar (“Tīmekļa vietne”). Programmatūra ļauj jums ("Lietotājam") izveidot tirdzniecības noteikumus un automatizēt to darbību trešo pušu kriptovalūtu biržās.
1
Definīcijas

Šie noteikumi un nosacījumi ("Noteikumi" "Lietošanas noteikumi", "Pakalpojuma noteikumi"), Privātuma politika un Sīkdatņu politika regulē attiecības starp Coinrule un tās Lietotājiem jebkurai Vietnes un Programmatūras lietošanai, kas Coinrule piedāvājumi. Tas veido visu, pilnīgu un saistošu līgumu starp jums un Coinrule attiecībā uz Programmatūru un Vietni. Jums nav atļauts izmantot vietni un programmatūru, nepiekrītot šiem noteikumiem.

Jums vajadzētu arī izlasīt mūsu Privātuma politiku vietnē coinrule.com / privātums, kas ar atsauci ir iekļauts lietošanas noteikumos. Jums vajadzētu arī izlasīt mūsu sīkfailu politiku vietnē coinrule.com/cookies kas ar atsauci ir iekļauts Lietošanas noteikumos. Ja nevēlaties ievērot šos lietošanas noteikumus vai mūsu privātuma politikas vai sīkfailu politikas noteikumus, lūdzu, nepiekļūstiet programmatūrai un neizmantojiet to.

Šie lietošanas noteikumi satur ļoti svarīgu informāciju par jūsu tiesībām un pienākumiem, kā arī nosacījumiem, ierobežojumiem un izņēmumiem. Lūdzu, rūpīgi izlasiet šos lietošanas noteikumus, pirms piekļūstat Programmatūrai vai izmantojat to. Izmantojot Programmatūru jebkādā veidā un jebkuram mērķim, ar vai bez lietotāja konta un no jebkuras ierīces un vietas, jūs piekrītat un apstiprināt, ka:

 • jūs esat izlasījis un sapratis šos Lietošanas noteikumus, kā arī piekrītat šiem lietošanas noteikumiem un piekrītat tiem, kādi tie parādās katrā attiecīgajā datumā, kad izmantojat Programmatūru;
 • jūs uzņematies visas šeit noteiktās saistības;
 • jums ir pietiekams juridiskais vecums un rīcībspēja Programmatūras lietošanai;
 • jūs neesat pakļauts jurisdikcijai, kas nepārprotami aizliedz līdzīgas programmatūras izmantošanu;
 • tu to saproti un piekrīti Coinrule ir eksperimentāla Programmatūra un nevar uzņemties nekādu atbildību par jebkādiem finansiāliem zaudējumiem un
 • jūs izmantojat Programmatūru pēc saviem ieskatiem un uz savu atbildību.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka, izmantojot Coinrule nav: (i) Finanšu ombuda dienesta jurisdikcijas darbības jomā vai (ii) nav pakļauta aizsardzībai saskaņā ar Finanšu pakalpojumu kompensācijas shēmu, vai (iii) nav pakļauta kāda no jurisdikcijām vai aizsardzībai saskaņā ar kādu no i) vai ii) punktā minētās shēmas.

    1. Definīcijas

  • 1.1
   Coinrule: Coinrule Ltd ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību, kas reģistrēta saskaņā ar Apvienotās Karalistes un Velsas tiesību aktiem. Uzņēmums reģistrēts ar reģistrācijas numuru 11265766. Uzņēmuma juridiskā adrese ir Office One, 1 Coldbath Square, EC1R 5HL, Londona, Apvienotā Karaliste.
  • 1.2
   Lietotājs(-i): individuāli patērētāji vai juridiskas personas, kas izmanto vietni vai programmatūru. To dēvē arī par "tu".
  • 1.3
   Programmatūra: izstrādāta un pilnībā pieder CoinruleProgrammatūra ļauj lietotājiem izveidot dažādus tirdzniecības noteikumus lietotājam draudzīgā digitālā saskarnē.
  • 1.4
   Noteikumi: tirdzniecības stratēģijas, kuru pamatā ir tādi rādītāji kā cena, apjoms un tirgus kapitalizācija, bet ne tikai. Noteikumu klāsts var tikt mainīts saskaņā ar Coinruleturpmākos grozījumus saskarnē.
  • 1.5
   Bezmaksas izmēģinājuma versija: Programmatūras izmēģinājuma versija, kas lietotājiem uz noteiktu laiku ir pieejama bez maksas. Programmatūras noteikumu un funkcionalitātes pieejamība bezmaksas izmēģinājuma versijā ir ierobežota.
  • 1.6
   Abonements: viens no atlasītajiem maksas plāniem, kas ļauj Lietotājam izmantot Programmatūru. Reģistrējoties varat izvēlēties mēneša vai gada abonēšanas plānu.

    2. Reģistrācija un personīgais konts

  • 2.1
   Ja vēlaties izmantot mūsu vietni un programmatūru, dodieties uz mūsu vietni coinrule. Ar.
  • 2.2
   Lai iegūtu sākotnējo piekļuvi Programmatūrai, jums būs jāreģistrējas un jāizveido personīgais konts. Varat reģistrēties, izmantojot savu personīgo e-pastu vai izvēlēties pieteikties, izmantojot savus LinkedIn, Google vai Facebook profilus, lai izmantotu vietni un programmatūru.
  • 2.3
   Jums ir jāaizsargā sava konta pieteikšanās informācija un jāglabā sava parole stingri noslēpumā. Mēs pieņemsim, ka visas darbības no jūsu konta veicat jūs vai esat jūsu uzraudzībā.
  • 2.4
   Jūs piekrītat sniegt atjauninātu, precīzu un pilnīgu informāciju par savu kontu. Jūs piekrītat vajadzības gadījumā atjaunināt savu personīgo konta informāciju, lai mēs varētu ar jums sazināties, ja nepieciešams.

    3. Piedāvājumi un cenas

  • 3.1
   Visi piedāvājumi un bezmaksas izmēģinājumi vietnē ir bez saistībām. Tomēr uz visiem piedāvājumiem un bezmaksas izmēģinājuma versijām vienmēr attiecas šie noteikumi.
  • 3.2
   Atkarībā no jūsu jurisdikcijas, cenas vietnē var būt iekļautas vai bez nodokļiem un izdevumiem.
  • 3.3
   Mēs paturam tiesības pielāgot cenas atbilstoši digitālā tirgus apstākļiem. Jūs piekrītat jebkādām cenu izmaiņām, kas stājas spēkā nekavējoties.

    4. Bezmaksas izmēģinājuma versija

  • 4.1
   Reģistrējoties, jums var būt iespēja izvēlēties bezmaksas izmēģinājuma versiju, ar kuru jums būtu tiesības kādu laiku izmantot Programmatūru saskaņā ar bezmaksas plānu.
  • 4.2
   Bezmaksas izmēģinājuma versijas laikā dažas funkcijas ir ierobežotas. Coinrule patur tiesības bezmaksas izmēģinājuma versijas ietvaros grozīt tirdzniecības noteikumu opciju struktūru, ilgumu un pieejamību.
  • 4.3
   Coinrule patur tiesības jebkurā laikā ieviest vai atsaukt iespēju lietotājiem izvēlēties bezmaksas izmēģinājuma versiju.

    5. Abonēšana un apmaksa

  • 5.1
   Lai izmantotu vietni un Programmatūru un tās funkciju klāstu, jums ir nepieciešams abonements.
  • 5.2
   Abonementi tiek piedāvāti, pamatojoties uz jūsu izvēlēto plānu par fiksētu summu mēnesī un/vai gadā.
  • 5.3
   Coinrule piedāvā vairākus abonēšanas plānus. Katrs plāns atšķiras ar piekļuvi tirdzniecības noteikumiem, biržām, veidņu stratēģijām, mācību saturu un citām atbilstošām iespējām, bet ne tikai.
  • 5.4
   Abonementa cena tiks izrakstīta automātiski katru mēnesi/gadu. Iespējamie maksājumu veidi ir autorizēti, izmantojot Stripe, Chargebee un Checkout.com, un tiek parādīti vietnē un ietver, piemēram, kredītkartes, piemēram, Visa vai MasterCard.
  • 5.5
   Izvēloties kādu no maksājuma iespējām, jūs piešķirat mums atļauju jūsu vārdā uzsākt maksājumu vai maksājumu sēriju, izmantojot Stripe, Chargebee un Checkout.com, ko Stripe atzīmēs kā tirgotāja ierosinātu darījumu (MIT). , Chargebee un Checkout.com. Visa jūsu maksājuma informācija tiks konfidenciāli aizsargāta. Ne viens, ne otrs Coinrule nedz Stripe, Chargebee vai Checkout.com nevarēs piekļūt jūsu finanšu datiem.
  • 5.6
   Mēneša abonements turpināsies vienu mēnesi, ja vien Lietotājs neatcels abonementu pirms jau apmaksātā termiņa beigām.
  • 5.7
   Gada abonements tiks automātiski pagarināts pēc termiņa beigām, ja vien Lietotājs neatcels abonementu pirms jau apmaksātā termiņa beigām.
  • 5.8
   Lietotājs var anulēt abonementu līdz apmaksātā termiņa beigām. Lietotāja konts paliks aktīvs tik ilgi, par kādu Lietotājs jau ir samaksājis.
  • 5.9
   Dati Lietotāja kontā var tikt dzēsti pēc Abonementa vai Izmēģinājuma atcelšanas.

    6. Anulēšana

  • 6.1
   Lietotājiem ir tiesības jebkurā laikā anulēt savu abonementu, izmēģinājuma versiju un kontu.
  • 6.2
   Coinrule patur tiesības paturēt maksājumus, ko Lietotāji ir samaksājuši par viņu izvēlēto laiku.

    7. Atmaksas politika

  • 7.1
   Ja Lietotājs ir samaksājis par izvēlēto abonēšanas plānu un tādēļ ir nolēmis atcelt plānu, ievērojot 6. punkta noteikumus, Coinrule patur tiesības atļaut Lietotājam pieprasīt naudas atmaksu 1 nedēļas (7 dienu) laikā pēc Lietotāja izmēģinājuma perioda beigu datuma.
  • 7.2
   Pēc vienas nedēļas (7 dienām) pēc Lietotāja izmēģinājuma perioda beigu datuma, Coinrule patur tiesības pilnībā atmaksāt pieprasītās summas abonentiem, kuri ir atcēluši abonēšanas plānus saskaņā ar 6. punktu un nav pieprasījuši atmaksu saskaņā ar 7.1. punktu.
  • 7.3
   Citādi vienmēr, Coinrule patur tiesības paturēt maksājumus, ko Lietotāji ir samaksājuši par viņu izvēlēto laiku.

    8. Konta dzēšana

  • Ja vēlaties pārtraukt savu darbību šajā datumā Coinrule un neatgriezeniski dzēst savu kontu un Lietotāja datus, jums ir tiesības pieprasīt Coinruleatbalsta komandai, lai izdzēstu jūsu kontu un visus ar to saistītos datus. Mēs neuzglabāsim jūsu sniegtos datus Coinrule darbības laikā un neatgriezeniski dzēsīs jūsu kontu. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu uz atbalsta dienestu [at]coinrule.com vai izmantojot mūsu tērzēšanu ar pieprasījumu dzēst jūsu kontu.

    9. Lietotāja licence

  • 9.1
   Šī ir licences piešķiršana, nevis īpašumtiesību nodošana, kas nozīmē, ka jums ir tiesības uz laiku piekļūt Programmatūrai Bezmaksas izmēģinājuma perioda laikā vai arī pastāvīgi uz maksas abonementa laiku. Saskaņā ar šo licenci jūs nedrīkstat: modificēt vai kopēt materiālus; izmantot materiālus jebkādiem komerciāliem nolūkiem vai jebkurai publiskai demonstrēšanai (komerciālai vai nekomerciālai); mēģināt dekompilēt vai apgrieztā inženierijā jebkuru programmatūru, kas atrodas uz Coinruletīmekļa vietne; noņemt no materiāliem jebkādus autortiesību vai citus īpašumtiesību apzīmējumus; vai nodot materiālus citai personai vai "atspoguļot" materiālus uz jebkura cita servera. Jebkuri intelektuālā īpašuma objekti Coinrule tostarp visa informācija, dati, produkti, materiāli, pakalpojumi, programmatūras lietojumprogrammas un rīki, API, dizaina elementi, teksts, attēli, fotogrāfijas, ilustrācijas, audio un video saturs, mākslas darbi un grafikas, kas tajos ir ietvertas vai citādi jums ir darītas pieejamas saistībā ar to. ar Programmatūras darbības starpniecību vai tās izmantošanai, jums ir licencēta, nevis pārdota Coinrule.
  • 9.2
   Šī licence tiek automātiski pārtraukta, ja pārkāpjat kādu no šiem ierobežojumiem, un to var pārtraukt līdz Coinrule jebkurā laikā.
  • 9.3
   Jūs piešķirat visu saturu un datus, ko izveidojat vai padarāt pieejamus, izmantojot Programmatūru ("Lietotāja saturs"). Coinrule bez maksas nododamas, apakšlicencējamas, neekskluzīvas, neatsaucamas, vispasaules izmantošanas un ekspluatācijas tiesības uz maksimālo termiņu, ko pieļauj piemērojamie tiesību akti un kas ir neierobežots satura ziņā, izmantot šo lietotāja saturu jebkuram mērķim, tostarp, bet ne tikai. grozīt, rediģēt un tulkot, kā arī uzglabāt, reproducēt, izplatīt, padarīt pieejamu sabiedrībai, nosūtīt, izpaust publiski un nepubliski un citādi darīt pieejamu Lietotāja saturu, tostarp, bez ierobežojumiem, visas jūsu izveidotās tirdzniecības stratēģijas , šādu tirdzniecības stratēģiju nosaukumi un visi iestatījumi, ko izveidojat šādām tirdzniecības stratēģijām.

    10. Atruna un apgalvojumi

  • 10.1
   Materiāli Coinruletīmekļa vietne tiek nodrošināta tāda, kāda tā ir. Coinrule nesniedz nekādas garantijas, izteiktas vai netiešas, un ar šo atsakās un noraida visas pārējās garantijas, tostarp bez ierobežojumiem netiešas garantijas vai nosacījumus par tirgojamību, piemērotību konkrētam mērķim vai intelektuālā īpašuma vai citu tiesību pārkāpumu neievērošanu.
  • 10.2
   Coinrule negarantē un nesniedz nekādus apgalvojumus par materiālu izmantošanas precizitāti, iespējamiem rezultātiem vai uzticamību savā tīmekļa vietnē vai citādi saistībā ar šādiem materiāliem vai vietnēs, kas saistītas ar šo vietni.

    11. Atbildības ierobežojumi

  • 11.1
   Nekādā gadījumā Coinrule vai tā piegādātāji ir atbildīgi, tostarp, bet ne tikai, par jebkuriem zaudējumiem, kas saistīti ar datu zudumu, finansiāliem zaudējumiem, uzņēmējdarbības pārtraukumiem un ievainojumiem, kas radušies, izmantojot vai neizmantojot jebkādus vietnes materiālus, pat ja Coinrule vai Coinrule pilnvarotais pārstāvis ir mutiski vai rakstiski informēts par šāda bojājuma iespējamību.
  • 11.2
   Ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, Coinrule un pusēm, kas sadarbojas ar Coinrule nebūs atbildīgs pret jums saskaņā ar jebkāda veida saistībām neatkarīgi no tā, vai tas ir balstīts uz līgumu, deliktu, nolaidību, stingru atbildību, garantiju vai citādi - par jebkādiem netiešiem, izrietošiem, priekšzīmīgiem, nejaušiem, soda vai īpašiem zaudējumiem vai peļņas zaudējumiem.
  • 11.3
   11. klauzula ir universāli piemērojama visiem Lietotājiem neatkarīgi no ģeogrāfiskās atrašanās vietas vai jurisdikcijas.

    12. Materiālu precizitāte

  • 12.1
   Materiālus parādās CoinruleVietnē var būt tehniskas, drukas vai fotogrāfiskas kļūdas. Coinrule negarantē, ka kāds no tās tīmekļa vietnē esošajiem materiāliem ir precīzs, pilnīgs vai aktuāls.
  • 12.2
   Coinrule var jebkurā laikā bez brīdinājuma veikt izmaiņas savā tīmekļa vietnē esošajos materiālos. tomēr Coinrule neuzņemas saistības atjaunināt materiālus.

    13. saites

  • Coinrule patur tiesības pilnībā nepārskatīt visas vietnes, kas saistītas ar tās vietni, un nav atbildīgs par nevienas saistītās vietnes saturu. punktā minēto Vietņu sniegto datu leģitimitāte un uzticamība CoinruleVietne attiecas tikai uz pienākumiem pret šo vietņu operatoriem.

    14. Modifikācijas

  • Coinrule var pārskatīt šos noteikumus vai savu tīmekļa vietni jebkurā laikā bez brīdinājuma. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat ievērot tobrīd spēkā esošo šo pakalpojumu noteikumu versiju.

    15. Preču zīmes

  • COINRULE.com un mūsu logotipi, produktu pakalpojumu nosaukumi, saukļi un Programmatūra ir preču zīmes Coinrule un tos nedrīkst pilnībā vai daļēji kopēt, atdarināt vai izmantot bez mūsu iepriekšējas rakstiskas atļaujas. Visas pārējās preču zīmes, reģistrētās preču zīmes, produktu nosaukumi un uzņēmumu nosaukumi vai logotipi, kas minēti Pakalpojumos, ir to attiecīgo īpašnieku īpašums. Atsauces uz jebkādiem produktiem, pakalpojumiem, procesiem vai citu informāciju, izmantojot tirdzniecības nosaukumu, preču zīmi, ražotāju, piegādātāju vai kā citādi, neveido un nenozīmē mūsu apstiprinājumu, sponsorēšanu vai ieteikumu.

    16. Reglamentē likums

  • Šos noteikumus regulē un tie tiek interpretēti saskaņā ar Apvienotās Karalistes likumiem Anglijas un Velsas jurisdikcijā. Jūs bez nosacījumiem pakļaujaties Anglijas un Velsas tiesu ekskluzīvai jurisdikcijai.

    17. Ierobežotas atrašanās vietas, personas un vienības

  • 17.1
   Jūs nedrīkstat izmantot vietni un Programmatūru, ja atrodaties vai esat jebkuras valsts, apgabala, teritorijas vai citas jurisdikcijas pilsonis vai iedzīvotājs, kam ir embargo Apvienotā Karaliste, Amerikas Savienotās Valstis vai Eiropas Savienība, ja esat fiziska persona, juridiska persona vai grupa, kas iekļauta Apvienoto Nāciju Organizācijas Drošības padomes konsolidētajā sarakstā, vai ja jūsu vietnes un Programmatūras izmantošana būtu nelikumīga vai citādi pārkāptu piemērojamos likumus.
  • 17.2
   Jūs apliecināt un garantējat, ka neesat tādas jurisdikcijas pilsonis vai iedzīvotājs, kas tiek uzskatīta par ierobežotu jurisdikciju saskaņā ar ES noteikumiem vai Apvienotās Karalistes vai Amerikas Savienoto Valstu tiesību aktiem, un ka neizmantosiet nekādus Pakalpojumus, atrodoties jebkura šāda jurisdikcija.
  • 17.3
   Coinrule var ieviest kontroles, lai ierobežotu piekļuvi Vietnei un Programmatūrai no jebkuras jurisdikcijas, kas aizliegta saskaņā ar šo 15. sadaļu. Jūs ievērosit šīs sadaļas prasības, pat ja Coinrulemetodes, lai ierobežotu Vietnes un Programmatūras izmantošanu, nav efektīvas vai tās var apiet.

    18. Coinrule Investīciju atruna

  • 18.1
   Nav investīciju padomu. Šajā vietnē sniegtā informācija nav ieguldījumu konsultācijas, finanšu konsultācijas, tirdzniecības konsultācijas vai cita veida padomi. Jūs nedrīkstat par tādu uzskatīt vietnes saturu. Coinrule neiesaka jums pirkt, pārdot vai turēt kriptovalūtu. Nekas šajā vietnē nav jāuztver kā piedāvājums pirkt, pārdot vai turēt kriptovalūtu. Jums ir jāveic saprātīgi pasākumi, lai veiktu savu uzticamības pārbaudi, un pirms jebkāda ieguldījuma lēmuma pieņemšanas konsultējieties ar savu finanšu konsultantu. Coinrule nebūs atbildīgs par investīciju lēmumiem, ko pieņemat, pamatojoties uz informāciju, kas sniegta vietnē, Programmatūrā vai jebkurā no Coinrulesabiedriskajos kanālos, piemēram, sociālajos medijos vai citos.
  • 18.2
   Informācijas precizitāte. Coinrule centīsies nodrošināt šajā tīmekļa vietnē, mūsu sociālo mediju kontos, tostarp Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, LinkedIn vai jebkurā no mūsu saziņas kanāliem norādītās informācijas precizitāti, lai gan Coinrule neuzņemsies nekādu atbildību par trūkstošu vai neprecīzu informāciju. Jūs saprotat, ka izmantojat visu informāciju, kas pieejama no Coinrule UZ SAVU RISKU. Jums jāveic atbilstoši pasākumi, lai pārbaudītu jebkuras tīmekļa vietnē esošās informācijas precizitāti un pilnīgumu, plkst Coinrulesociālo mediju platformās vai jebkurā citā Coinrule komunikācijas kanāli.
  • 18.3
   Cenu risks. Bitcoin un citu kriptovalūtu cena ir ļoti nepastāvīga. Vienas dienas laikā cenas var palielināties vai samazināties par vairāk nekā 100%. Lai gan tas varētu nozīmēt potenciālu peļņu, tas varētu nozīmēt arī iespējamos zaudējumus. Ieguldiet tikai naudu, kuru esat gatavs zaudēt. Kriptovalūtas tirdzniecība var nebūt piemērota visiem šīs vietnes lietotājiem. Ikvienam, kas vēlas ieguldīt kriptovalūtās, jākonsultējas ar pilnībā kvalificētu neatkarīgu profesionālu finanšu konsultantu.
  • 18.4
   Nav piederības nevienai kriptovalūtai. Coinrule nav nekādā veidā saistīts ar kriptovalūtu. Coinrule ļauj lietotājiem izveidot automatizētas tirdzniecības stratēģijas, kas tiek izpildītas trešo pušu kriptovalūtu biržās. Coinrule droši glabā Lietotāju informāciju un neizpauž Lietotāju datus tieši kriptovalūtu biržām.
  • 18.5
   Izpildes risks. Sāktas tirdzniecības stratēģijas Coinrule tiek izpildīti trešo pušu kontrolētās biržās. Coinrule nav tirdzniecības platforma un neuzglabā un netirgo kriptovalūtas. Jebkādas izpildes kļūmes vai citi notikumi, kas saistīti ar trešo pušu apmaiņu, IR PILNĪBĀ ĀRPUS COINRULE'S kontrole. Coinrule neuzņemas nekādu atbildību par kļūmēm, kas saistītas ar trešo pušu apmaiņu. Trešo pušu apmaiņu izmantošana ir saistīta tikai ar jūsu risku. Jebkuri finanšu riski, kas saistīti ar jūsu tirdzniecības lēmumiem, ir rezervēti tikai jums.

    VISPĀRĪGA ATRUNA

  COINRULE NAV BRAKERIS, FINANŠU PADOMNIEKS, IEGULDĪJUMU PADOMĀTĀJS, PORTFEĻA PĀRVALDNIEKS VAI NODOKĻU PADOMĀTĀJS. NEKAS PROGRAMMATŪRĀ VAI TĀ NETIKS IZVEIDOTS UN TIEK IZTĒRTS PAR JEBKĀDAS VALŪTAS VAI FINANŠU INSTRUMENTA PIEDĀVĀJUMU VAI KĀ IEGULDĪJUMU PADOMI VAI IETEIKUMI IEGULDĪJUMU IETEIKUMIEM (PIEMĒRAM, IETEIKUMI ATTIECĪBĀ UZ VURČU UN TURCIJA B) COINRULE. JŪS TO ATZĪST UN PIEKRĪTAT COINRULE NAV ATBILDĪGS PAR JŪSU IZMANTOJOT NEKĀDU INFORMĀCIJU, KAS IEGŪST PROGRAMMATŪRĀ. JŪSU LĒMUMI, KAS PIEŅEMTI UZ PROGRAMMATŪRAS PRODUKTIEM VAI PAKALPOJUMIEM VAI PROGRAMMATŪRĀ ATRASTĀS DATU INTERPRETĀCIJAS, PIEŅEMT JŪSU, PAR KURU JŪS UZŅEMATIES PILNA ATBILDĪBA. JŪS SKAIDRI PIEKRĪTAT, KA IZMANTOJAT PROGRAMMATŪRU UZ SAVU RISKU.

  COINRULE NAV ATBILDĪGS PAR ZAUDĒJUMIEM, KAS RADUŠĀS PROGRAMMATŪRAS VAI VIETNES LIETOŠANAS LAIKĀ, UN JŪS ATZĪST, KA VISAS DARBĪBAS, KAS VEIKTAS, IZMANTOJOT PROGRAMMATŪRU VAI TĪMEKĻA VIETNI, TIEK VEIKTAS UZ JŪSU PAŠU RISKU, KAS JŪS IZDROŠI VAI VISPĀRĪGI IZDALĀJOTIES. KRIPTOVALŪTAS IR JAUNA UN NEPIETIEKAMI PĀRBAUDĪTA TEHNOLOĢIJA. PAPILDUS ŠEIT IEKĻAUTAJIEM RISKIEM IR CITI RISKI, KAS SAISTĪTI AR PROGRAMMATŪRAS LIETOŠANU UN KRIPTOVALŪTU IEGĀDĀŠANU, TURĒŠANU UN LIETOŠANU, TOŠĀ TAJĀ TO, KAS COINRULE NEVAR PAREDZĒT. ŠĀDI RISKI VAR TURPMĀK MATERIALIZĒTIES KĀ NEPAREDZĒTAS ŠEIT APSKATĪTO RISKU VARIĀCIJAS VAI KOMBINĀCIJAS.

  VISA TĪMEKĻA VIETNES UN TĀS PAKALPOJUMOS IETVERTAJĀ INFORMĀCIJA IR TIKAI VISPĀRĪGAI INFORMĀCIJAS LIETOŠANAI, UN JŪS NEDRĪKST UZ TO PALAUTAS, PIEŅEMOT NEVIENU LĒMUMU PAR IEGULDĪJUMU. TĪMEKĻA VIETNE UN PAKALPOJUMI NESNIEDZ IEGULDĪJUMU PADOMĀJUMUS, UN NEKAS TĪMEKĻA VIETNĒ UN PAKALPOJUMOS NAV UZTVERTA KĀ IEGULDĪJUMU PADOMIEM. PIRMS IEGULDĪJUMU IZVĒLES, JUMS VIENMĒR JĀKOPSIJĀS AR PILNĪBĀ KVALIFICĒTU FINANŠU UN/VAI IEGULDĪJUMU PADOMĀJU.

  Vietne un Programmatūra ietver un/vai var ietvert reklāmas un saites uz ārējām vietnēm un kopzīmolu lapām vai reklamēt citu uzņēmumu vietnes vai pakalpojumus, vai piedāvā jums iespēju lejupielādēt programmatūru vai saturu no citiem uzņēmumiem, lai nodrošinātu jums piekļuvi. informācijai un pakalpojumiem, kas jums var šķist noderīgi vai interesanti. Coinrule neatbalsta šādas vietnes un neapstiprina nekādu saturu, informāciju, legālus vai nelegālus e-pastus (neatkarīgi no tā, vai surogātpasta e-pasti vai ne), preces vai pakalpojumus, ko tās nodrošina. Coinrule nav atbildīgs un nekontrolē šīs vietnes, pakalpojumus, e-pastus, saturu un programmatūru, un nevar uzņemties nekādu atbildību vai saistības par jebkādiem zaudējumiem vai bojājumiem, kas jums radušies, izmantojot tās vietni un pakalpojumus vai šādus ārējos un/ vai kopzīmola vietnes.

  Coinrule nespēj kontrolēt tīklā pārraidītās informācijas drošību vai saturu, un Coinrule ar šo izslēdz jebkāda veida atbildību par jebkāda veida pārkāpjošas vai nelikumīgas informācijas pārraidīšanu vai saņemšanu.

    PAZIŅOJUMI

  Mēs varam sniegt jums jebkādu paziņojumu saskaņā ar šiem lietošanas noteikumiem: (i) nosūtot ziņojumu uz jūsu norādīto e-pasta adresi un piekrītot, ka mēs izmantojam; vai (ii) ievietojot Programmatūrā. Paziņojumi, kas nosūtīti pa e-pastu, būs spēkā, kad mēs nosūtīsim e-pastu, un paziņojumi, ko mēs sniedzam, ievietojot tos, būs spēkā pēc ievietošanas. Jūs esat atbildīgs par savas e-pasta adreses atjaunināšanu un regulāru ienākošo ziņojumu pārbaudi.

  Lai sniegtu mums paziņojumu saskaņā ar šiem lietošanas noteikumiem, jums ir jāsazinās ar mums pa e-pastu uz support[at]coinrule. Ar

  Lai pieprasītu piekrišanu Coinrule par jebkuru no darbībām, kurām saskaņā ar šiem lietošanas noteikumiem ir nepieciešama šāda piekrišana, lūdzu, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz atbalsta dienestu [at]coinrule. Com. Coinrule patur tiesības pēc saviem ieskatiem atteikt jebkurus šādus pieprasījumus.

  Coinrule Ierobežota reģistrētā adrese: Office One, 1 Coldbath Square, EC1R 5HL, Londona. Kontakttālrunis: +44 20 3529 7920
  E-pasts: info[at]coinrule. Ar
  Tīmekļa vietne: coinrule. Ar

  Iegūstiet jaunas stratēģijas katru dienu

  Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, izveidojiet noteikumus un pārvaldiet savu portfeli 30 dienas bez maksas
  Mārketings, ko veic
  Coinrule Vebinārs ar Rubeni
  Investēt cilvēkos, Coinrule ir pūļa finansējums!
  Uzziniet vairāk
   
  Investēt cilvēkos, Coinrule ir pūļa finansējums!

  Atšķirībā no citiem kriptovalūtu uzņēmumiem 2017. gadā mēs neieviesām ICO, tā vietā piesaistījām līdzekļus no MKB Bank un Angels. Šodien atkal vācam līdzekļus un
  Jūs varat būt daļa no šī ceļojuma.

  Uzziniet vairāk
  Coinrule Vebinārs ar Rubeni
  Kā izveidot un uzsākt darījumus Coinrule?
  Pievienojieties mūsu bezmaksas vebināram!
   
  Pievienojieties mūsu bezmaksas vebināram

  Apgūstiet apmācības pamatus tikai 30 minūtes!

  Rubenis, tirdzniecības vadītājs at Coinrule parādīs labākās stratēģijas, ko ieviest, un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

  Pievienojieties vebināram
  Vebinārs ar Rubeni