3 komatu vs Coinrule

Ievads

Ja meklējat vienkāršu un ērtu veidu, kā palielināt savu bagātību, izmantojot automatizētu tirdzniecību, ir vairākas iespējas. Divi no populārākajiem pakalpojumiem ir 3Commas un Coinrule. Abiem ir savas stiprās puses, bet kura jums ir vislabākā?

Ļauj man paskaidrot. 3Commas ir lielisks pakalpojums ar dažādām funkcijām, kas ļauj tirgotājiem salīdzinoši viegli iestatīt automatizētas stratēģijas. Tā piedāvā arī atpakaļpārbaudi tiem, kuri vēlas pirms niršanas izpētīt vēsturiskos datus. Coinrule piedāvā vēl vairāk funkciju, kas patīk gan pieredzējušiem, gan iesācējiem tirgotājiem.

Coinrule ir viegli lietojama produkta dizaina lietotāja pieredze ar ļoti intuitīvām funkcijām, piemēram, uzlabotiem indikatoriem, TradingView integrāciju, demonstrācijas maku, bezmaksas plānu, beigu orderiem, fjūčeru tirdzniecību un viena pret vienu tirdzniecības sesijām. Tam ir arī spēlei līdzīga platforma, kas ļauj tirgotājiem pilnveidot savas prasmes simulētos scenārijos pirms ieiešanas reālajā tirdzniecības pasaulē. Tātad, ja jūs nopietni domājat pacelt savu tirdzniecības spēli uz nākamo līmeni, šeit ir dažas izmantošanas priekšrocības Coinrule vairāk nekā 3Komatiem, kas jums jāpatur prātā.

Kas ir automatizētā tirdzniecība?

Vai vēlaties uzzināt, kas ir automatizētā tirdzniecība? Ja meklējat veidu, kā pelnīt naudu no tirgiem, visu dienu nebūdams pieslēgts pie datora, tas noteikti ir kaut kas, ko jums vajadzētu izpētīt. Automatizētā tirdzniecība ir vieta, kur datora algoritms izvieto darījumus jūsu vietā, pamatojoties uz jūsu iepriekš noteiktiem kritērijiem. Tas nozīmē, ka ar automatizēta tirdzniecības bota palīdzību jūs varat iestatīt tādus parametrus kā, kad pirkt un pārdot noteiktas akcijas vai valūtas un cik daudz katrā no tām investēt.

Divi populārākie automatizētie tirdzniecības roboti ir 3Commas un Coinrule. 3Commas ir vienkārša, taču jaudīga platforma, kas ļauj lietotājiem izveidot savas automatizētās stratēģijas, kas aprīkotas ar atpakaļejošu pārbaudi, papīra tirdzniecību un daudz ko citu. Coinrule ir spēlei līdzīga platforma, kas palīdz investoriem palielināt peļņu, atvieglojot sarežģītu, uz noteikumiem balstītu darījumu izveidi.
Coinrule ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar 3Commas. Piemēram, tā produkta dizains un vispārējā lietotāja pieredze ir modernāka, savukārt tā funkcijas, piemēram, jebkura monētu skeneris, uzlabotie indikatori un demonstrācijas maciņš, padara rentablu tirdzniecības stratēģiju izveides procesu vienkāršāku un efektīvāku.

Turklāt, CoinruleBezmaksas plāns ļauj lietotājiem sākt darbu, netērējot naudu iepriekš, un tā funkcija Trailing Orders palīdz aizsargāt peļņu no pēkšņām tirgus kritumiem vai svārstībām. Visbeidzot, izmantojot nākotnes darījumu tirdzniecības iespēju un vienas pret vienu tirdzniecības sesijas ar pieredzējušiem profesionāļiem, Coinrule nodrošina vēl visaptverošāku veidu, kā ātri un droši pelnīt naudu no tirgiem.

Salīdzinot 3Komatus un Coinrule Apkalpošana

Runājot par automatizēto tirdzniecības programmatūru, spēlē ir divi lieli spēlētāji: 3Commas un Coinrule. Lai gan abi ir spēcīgi rīki, katram no tiem ir dažādas funkcijas un lietojumprogrammas. 3Commas piedāvā dažas funkcijas Coinrule nē, piemēram, 4 robotprogrammatūras tirgus veidošanai, kas piedāvā iespēju tirgotājiem gūt peļņu no tirgus nepastāvības, atkārtoti pērkot un pārdodot, taču to kopējais dizains ir novecojis. Tas var būt arī dārgāks nekā Coinrule, atkarībā no jūsu izvēlētā plāna.

Bet, runājot par lietotāju pieredzi un produktu dizainu, to nevar noliegt Coinrule ir uzvarētājs. Ar gludu interfeisu un spēlei līdzīgu sajūtu to ir viegli lietot pat pirmreizējiem tirgotājiem. Tā piedāvā arī daudzas uzlabotas funkcijas, piemēram, Any Coin Scanner (kas atrod ienesīgākos tirgus), demonstrācijas maciņus (lai jūs varētu pārbaudīt stratēģijas bez jebkāda finansiāla riska) un individuālas tirdzniecības sesijas ar ekspertiem, kas palīdzēs jums vadīt pareizais virziens.

Turklāt, Coinrule piedāvā bezmaksas plānu, lai jūs varētu bez maksas izbaudīt viņu automatizēto tirdzniecības programmatūru pirms abonēšanas.

Vai glazūra uz kūkas? Coinrule platformai ir pievienotas beigu orderu un fjūčeru tirdzniecības iespējas, padarot to vēl labāku nekā iepriekš!

Kā ir Coinrule Labāk nekā 3 komatus?

Jums varētu rasties jautājums, kā Coinrule atšķiras no 3Commas, un kāpēc jums vajadzētu pārslēgties. Apskatīsim dažas funkcijas, kas veido Coinrule izceļas no pūļa.

Produkta dizains un lietotāja pieredze: Coinrule piedāvā viegli lietojamu spēlei līdzīgu platformu ar draudzīgu un aicinošu interfeisu. Jums nav jābūt pieredzējušam tirgotājam, lai to saprastu -Coinrule ir izveidots, lai ikviens varētu ātri un viegli ienirt tirdzniecībā.

Jebkurš monētu skeneris: CoinruleIzmantojot jebkuru monētu skeneri, varat izsekot vairāk nekā 2,000 monētu cenām, lai jūs nekad nepalaistu garām labu ieguldījumu iespēju. Turklāt to nodrošina Trading View, lai jūs zinātu, ka saņemat jaunāko informāciju. Papildu indikatori un TradingView integrācija: Coinrule ļauj pieredzējušiem tirgotājiem piekļūt tādiem jaudīgiem rīkiem kā MACD un stohastiskie oscilatori, kas ļauj jums ienirt skaitļos, kas ir saistīti ar darījumiem. Turklāt, pateicoties tā nevainojamajai integrācijai ar TradingView, ātri sākt un izbeigt darījumus ir brīze!

Demonstrācijas seifs un bezmaksas plāns: tiem, kas tikai sāk tirgot, Coinrule piedāvā demonstrācijas maku, kas ļauj pārbaudīt savas stratēģijas, neriskējot ar reālu naudu. Un vēl labāk — ir pieejams bezmaksas plāns, kas sniedz tirgotājiem visas nepieciešamās pamatfunkcijas, lai sāktu veidot bagātību!

Kādi ir lietošanas plusi Coinrule?

Coinrule ir daudz lielisku iespēju, ko piedāvāt saviem lietotājiem. Tam ir viegli orientējams produkta dizains, kas padara to viegli saprotamu un lietojamu. Pat ja esat iesācējs automatizētajā tirdzniecībā, jums nav jāuztraucas —Coinrulelietotāja pieredze ir paredzēta gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem.

Viena no unikālajām funkcijām ir jebkura monētu skeneris. Tas ātri meklē kriptovalūtas tendences neatkarīgi no tā, vai tie ir tirdzniecības brīdinājumi vai informācija par konkrētu monētu, un sniedz jums nepieciešamos ieskatus reāllaikā. Tas patiešām ir lielisks rīks tirgotājiem, kuri vēlas būt informēti par tirgus apstākļiem.

Coinrule piedāvā arī Advanced Indicators, kas var palīdzēt tirgotājiem veikt precīzākas prognozes par cenu izmaiņām un citām tirgus tendencēm. Piemēram, šos rādītājus var izmantot, lai izveidotu diagrammas ar tehniskās analīzes rīkiem, piemēram, mainīgajiem vidējiem un MACD.

Kas vēl ir Coinrule piedāvā Trailing Stop Loss funkciju — tas ļauj lietotājiem iestatīt beigu rīkojumus, kas tiks izpildīti, kad būs izpildīti iepriekš noteikti nosacījumi, tādējādi samazinot zaudējumus, vienlaikus nodrošinot aizsardzību pret nepastāvību kriptovalūtu tirgū. Izmantojot šo funkciju, lietotāji var ar pārliecību tirgoties pat tirgus nenoteiktības vai nepastāvības apstākļos.

Visbeidzot, CoinruleFutures Trading funkcija ļauj tirgotājiem izmantot cenu svārstības, faktiski nepērkot nekādas monētas, tādējādi nodrošinot viņiem potenciālo peļņu bez īpašumtiesībām uz aktīviem! Tas atvieglo darbu tirgotājiem, kuri tikai sāk savu darbību, jo viņiem nav jāuztraucas par lielu ieguldījumu pārvaldību uzreiz.

Coinrule vs 3commas Review: cenas, stratēģija un lietotne

3 kommas
Coinrule
Jebkurš monētu skeneris
X
Pārbaudiet
Papildu indikatori
Pārbaudiet
Pārbaudiet
TradingView integrācija
Pārbaudiet
Pārbaudiet
Backtesting
X
Pārbaudiet
Demonstrācijas maks
Pārbaudiet
Pārbaudiet
Bezmaksas plāns
Pārbaudiet
Pārbaudiet
Beigu rīkojumi
Pārbaudiet
Pārbaudiet
Futures tirdzniecība
Pārbaudiet
Pārbaudiet
Viens pret vienu tirdzniecības sesijas
X
Pārbaudiet
Coinrule Vebinārs ar Rubeni
Investēt cilvēkos, Coinrule ir pūļa finansējums!
Uzziniet vairāk
 
Investēt cilvēkos, Coinrule ir pūļa finansējums!

Atšķirībā no citiem kriptovalūtu uzņēmumiem 2017. gadā mēs neieviesām ICO, tā vietā piesaistījām līdzekļus no MKB Bank un Angels. Šodien atkal vācam līdzekļus un
Jūs varat būt daļa no šī ceļojuma.

Uzziniet vairāk
Coinrule Vebinārs ar Rubeni
Uzziniet, kā uzsākt automatizētus darījumus Coinrule
Pievienojieties bezmaksas vebināram
 
Pievienojieties mūsu bezmaksas vebināram

Apgūstiet apmācības pamatus tikai 30 minūtes!

Rubenis, tirdzniecības vadītājs at Coinrule parādīs labākās stratēģijas, ko ieviest, un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Pievienojieties vebināram
Vebinārs ar Rubeni