Privātuma politika

KONFIDENCIALITĀTE PAZIŅOJUMS

Pēdējoreiz atjaunots Aprīlis 12, 2022Šis privātuma paziņojums par Coinrule Inc (veic uzņēmējdarbību kā Coinrule) (" Coinrule ","we","us" vai "mūsu"), apraksta, kā un kāpēc mēs varam vākt, uzglabāt, izmantot un/vai kopīgot ("process") jūsu informāciju, kad izmantojat mūsu pakalpojumus ("Pakalpojumi"), piemēram, kad jūs:
Jautājumi vai bažas?Izlasot šo paziņojumu par konfidencialitāti, varēsit izprast savas tiesības uz privātumu un izvēli. Ja nepiekrītat mūsu politikām un praksei, lūdzu, neizmantojiet mūsu Pakalpojumus. Ja jums joprojām ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [e-pasts aizsargāts].


GALVENO PUNKTU KOPSAVILKUMS

Šajā kopsavilkumā ir sniegti galvenie punkti no mūsu konfidencialitātes paziņojuma, taču jūs varat uzzināt sīkāku informāciju par jebkuru no šīm tēmām, noklikšķinot uz saites, kas atrodas aiz katra galvenā punkta, vai izmantojot tālāk esošo satura rādītāju, lai atrastu vajadzīgo sadaļu. Varat arī noklikšķinātšeitlai pārietu tieši uz mūsu satura rādītāju.

Kādu personas informāciju mēs apstrādājam? Kad jūs apmeklējat, izmantojat vai pārvietojaties mūsu Pakalpojumos, mēs varam apstrādāt personas informāciju atkarībā no tā, kā jūs mijiedarbojaties ar Coinrule un Pakalpojumi, jūsu veiktās izvēles, kā arī jūsu izmantotie produkti un līdzekļi. Klikšķis šeit, lai uzzinātu vairāk.

Vai mēs apstrādājam kādu sensitīvu personas informāciju? Mēs varam apstrādāt sensitīvu personas informāciju, ja tas ir nepieciešams ar jūsu piekrišanu vai citādi, kā to atļauj piemērojamie tiesību akti. Klikšķis šeit, lai uzzinātu vairāk.

Vai jūs saņemat informāciju no trešajām personām? Mēs nesaņemam nekādu informāciju no trešajām personām.

Kā jūs apstrādājat manu informāciju? Mēs apstrādājam jūsu informāciju, lai nodrošinātu, uzlabotu un administrētu savus Pakalpojumus, sazinātos ar jums, drošības un krāpšanas novēršanas nolūkos un ievērotu likumus. Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju arī citiem mērķiem ar jūsu piekrišanu. Mēs apstrādājam jūsu informāciju tikai tad, ja mums ir likumīgs iemesls to darīt. Klikšķisšeit, lai uzzinātu vairāk.

Kādās situācijās un ar ko veidi puses, vai mēs kopīgojam personas informāciju? Mēs varam dalīties informācijā konkrētās situācijās un ar konkrētiem kategorijas trešās puses. Klikšķisšeit, lai uzzinātu vairāk.

Kā mēs nodrošinām jūsu informācijas drošību? Mums ir organizatoriski un tehniski procesi un procedūras, lai aizsargātu jūsu personas informāciju. Tomēr nevar garantēt, ka elektroniskā pārraide internetā vai informācijas glabāšanas tehnoloģija ir 100% droša, tāpēc mēs nevaram apsolīt vai garantēt, ka hakeri, kibernoziedznieki vai citas nesankcionētas trešās puses nespēs pārvarēt mūsu drošību un nepareizi vākt, piekļūt. , nozagt vai modificēt jūsu informāciju. Klikšķisšeit, lai uzzinātu vairāk.

Kādas ir jūsu tiesības? Atkarībā no ģeogrāfiskās atrašanās vietas, piemērojamais privātuma likums var nozīmēt, ka jums ir noteiktas tiesības attiecībā uz jūsu personas informāciju. Klikšķisšeit, lai uzzinātu vairāk.

Kā es varu izmantot savas tiesības? Vienkāršākais veids, kā īstenot savas tiesības, ir aizpildot mūsu pieejamo datu subjekta pieprasījuma veidlapu šeit , vai sazinoties ar mums. Mēs izskatīsim un rīkosimies pēc jebkura pieprasījuma saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības tiesību aktiem.

Vēlaties uzzināt vairāk par to, ko Coinrule vai ar kādu informāciju, ko mēs apkopojam? Klikšķis šeitpilnībā izskatīt paziņojumu.


SATURA RĀDĪTĀJS

1. KĀDU INFORMĀCIJU MĒS VĀKĀM?
2. KĀ MĒS APSTRĀDĀJAM JŪSU INFORMĀCIJU?
3. UZ KĀDU JURIDISKU PAMATU MĒS PALAUTAM, APSTRĀDĀJOT JŪSU PERSONAS INFORMĀCIJU?
4. KAD UN AR KURU MĒS KOPALĪJAMIES JŪSU PERSONAS INFORMĀCIJĀ?
5. KĀDA IR MŪSU NOSTĀJA TREŠO PUŠU VIETNES?
6. VAI LIETOJAM SŪTĪBAS UN CITAS UZRAUDZĪBAS TEHNOLOGIJAS?
7. KĀ MĒS APSTRĀDĀJAM JŪSU SOCIĀLĀS PIEEJAMIES?
8. Cik ilgi mēs glabājam jūsu informāciju?
9. KĀ DROŠI UZGLABĀM JŪSU INFORMĀCIJU?
10. Vācam informāciju no nepilngadīgajiem?
11. KĀDAS IR JŪSU PRIVĀTUMA TIESĪBAS?
12. KONTROLE NEIZMEKLĒJAMO FUNKCIJU JOMĀ
13. VAI KALIFORNIJAS IEDZĪVOTĀJIEM IR ĪPAŠAS PRIVATUMA TIESĪBAS?
14. VAI MĒS ATJAUNOJAM ŠO PAZIŅOJUMU?
15. KĀ VAR SASazināties ar mums par šo paziņojumu?
16. KĀ JŪS VARAT PĀRSKATĪT, ATJAUNINĀT VAI DZĒST DATU, KO MĒS VĀKĀM NO JUMS?

1. KĀDU INFORMĀCIJU MĒS VĀKĀM?

Personiskā informācija, ko jūs mums atklājat

Īsumā:Mēs apkopojam personas informāciju, ko jūs mums sniedzat.

Mēs apkopojam personas informāciju, kuru jūs brīvprātīgi sniedzat mums, kad jūs reģistrēties Pakalpojumos, izteikt interesi iegūt informāciju par mums vai mūsu produktiem un pakalpojumiem, kad jūs piedalāties ar Pakalpojumiem saistītās aktivitātēs vai citādi, kad sazināties ar mums.

Jūsu sniegtā personiskā informācija. Mūsu apkopotā personas informācija ir atkarīga no jūsu mijiedarbības ar mums un Pakalpojumiem konteksta, jūsu veiktajām izvēlēm un jūsu izmantotajiem produktiem un funkcijām. Mūsu apkopotā personas informācija var ietvert šādu informāciju:
Sensitīva informācija. Ja nepieciešams, ar jūsu piekrišanu vai kā citādi pieļauj piemērojamie tiesību akti, mēs apstrādājam šādu kategoriju sensitīvu informāciju:
Maksājumu dati. Mēs varam apkopot datus, kas nepieciešami jūsu maksājuma apstrādei, ja veicat pirkumus, piemēram, jūsu maksāšanas līdzekļa numuru (piemēram, kredītkartes numuru) un drošības kodu, kas saistīts ar jūsu maksāšanas līdzekli. Visus maksājumu datus uzglabā Checkout.com . Viņu konfidencialitātes paziņojuma saiti(-es) varat atrast šeit: https://www.checkout.com/legal/privacy-policy .

Sociālo mediju pieteikšanās dati.Mēs varam nodrošināt jums iespēju reģistrēties pie mums, izmantojot jūsu esošā sociālo mediju konta informāciju, piemēram, jūsu Facebook, Twitter vai citu sociālo mediju kontu. Ja izvēlaties reģistrēties šādā veidā, mēs apkoposim informāciju, kas aprakstīta sadaļā "KĀ MĒS RĪKOJAM JŪSU SOCIĀLĀS PIETEIKŠANĀS?"zemāk.

Lietojumprogrammu dati. Ja izmantojat mūsu lietojumprogrammu(-es), mēs varam ievākt arī šādu informāciju, ja izvēlaties nodrošināt mums piekļuvi vai atļauju:
Šī informācija galvenokārt ir nepieciešama mūsu lietojumprogrammas(-u) drošības un darbības uzturēšanai, problēmu novēršanai un mūsu iekšējai analīzei un pārskatu sniegšanai.

Visai personas informācijai, ko sniedzat mums, ir jābūt patiesai, pilnīgai un precīzai, un jums ir jāpaziņo mums par jebkādām izmaiņām šajā personas informācijā.

Informācija tiek automātiski apkopota

Īsumā:Daļa informācijas, piemēram, jūsu interneta protokola (IP) adrese un/vai pārlūkprogrammas un ierīces raksturlielumi, tiek apkopota automātiski, kad apmeklējat mūsu pakalpojumus.

Mēs automātiski ievācam noteiktu informāciju, kad jūs apmeklējat, izmantojat Pakalpojumus vai pārvietojaties tajos. Šī informācija neatklāj jūsu konkrēto identitāti (piemēram, jūsu vārdu vai kontaktinformāciju), bet var ietvert informāciju par ierīci un lietojumu, piemēram, jūsu IP adresi, pārlūkprogrammas un ierīces raksturlielumus, operētājsistēmu, valodas preferences, atsauces vietrāžus URL, ierīces nosaukumu, valsti, atrašanās vietu. , informāciju par to, kā un kad izmantojat mūsu Pakalpojumus, un citu tehnisko informāciju. Šī informācija galvenokārt ir nepieciešama, lai uzturētu mūsu Pakalpojumu drošību un darbību, kā arī mūsu iekšējās analīzes un pārskatu sniegšanas nolūkos.

Tāpat kā daudzi uzņēmumi, arī mēs apkopojam informāciju, izmantojot sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas. Vairāk par to varat uzzināt mūsu sīkdatņu paziņojumā: https://coinrule.com/cookies.html.

Mūsu apkopotā informācija ietver:
2. KĀ MĒS APSTRĀDĀJAM JŪSU INFORMĀCIJU?

Īsumā:Mēs apstrādājam jūsu informāciju, lai nodrošinātu, uzlabotu un administrētu savus Pakalpojumus, sazinātos ar jums, drošības un krāpšanas novēršanas nolūkos un ievērotu likumus. Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju arī citiem mērķiem ar jūsu piekrišanu.

Mēs apstrādājam jūsu personas informāciju dažādu iemeslu dēļ atkarībā no tā, kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu Pakalpojumiem, tostarp:
 • Sniegt un atvieglot pakalpojumu piegādi lietotājam.Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju, lai sniegtu jums pieprasīto pakalpojumu.
 • Lai atbildētu uz lietotāju jautājumiem/piedāvātu atbalstu lietotājiem.Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem un atrisinātu visas iespējamās problēmas, kas jums varētu rasties saistībā ar pieprasīto pakalpojumu.
 • Lai nosūtītu jums administratīvo informāciju.Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju, lai nosūtītu jums informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, izmaiņām mūsu noteikumos un politikās un citu līdzīgu informāciju.
 • Lai izpildītu un pārvaldītu jūsu pasūtījumus. Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju, lai izpildītu un pārvaldītu jūsu pasūtījumus, maksājumus, atgriešanu un apmaiņu, kas veikta, izmantojot Pakalpojumus.

 • Lai pieprasītu atsauksmes.Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju, ja nepieciešams, lai pieprasītu atsauksmes un sazinātos ar jums par mūsu pakalpojumu izmantošanu.
 • Lai nosūtītu jums mārketinga un reklāmas paziņojumus.Mēs varam apstrādāt personas informāciju, ko mums nosūtāt mūsu mārketinga nolūkos, ja tas atbilst jūsu mārketinga preferencēm. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no mūsu mārketinga e-pastiem. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet "KĀDAS IR JŪSU PRIVĀTUMA TIESĪBAS?" zemāk).
 • Lai aizsargātu mūsu Pakalpojumus. Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju kā daļu no mūsu centieniem nodrošināt mūsu Pakalpojumu drošību, tostarp krāpšanas uzraudzību un novēršanu.
 • Lai noteiktu lietošanas tendences. Mēs varam apstrādāt informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu Pakalpojumus, lai labāk izprastu, kā tie tiek izmantoti, lai mēs varētu tos uzlabot.
 • Lai noteiktu mūsu mārketinga un reklāmas kampaņu efektivitāti. Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju, lai labāk izprastu, kā nodrošināt jums visatbilstošākās mārketinga un reklāmas kampaņas.
 • Lai saglabātu vai aizsargātu indivīda dzīvībai svarīgās intereses. Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju, ja tas ir nepieciešams, lai saglabātu vai aizsargātu personas dzīvībai svarīgās intereses, piemēram, lai novērstu kaitējumu.

3. UZ KĀDU JURIDISKU PAMATU MĒS APSTRĀDĀJAM JŪSU INFORMĀCIJU?

Īsumā:Mēs apstrādājam jūsu personas informāciju tikai tad, ja uzskatām, ka tas ir nepieciešams, un mums ir pamatots juridisks iemesls (ti, juridisks pamats) to darīt saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, piemēram, ar jūsu piekrišanu, lai ievērotu likumus, lai sniegtu jums pakalpojumus. vai izpildītu mūsu līgumsaistības, lai aizsargātu jūsu tiesības vai izpildītu mūsu likumīgās biznesa intereses.

Ja atrodaties ES vai Apvienotajā Karalistē, šī sadaļa attiecas uz jums.

Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR) un Apvienotās Karalistes GDPR pieprasa mums izskaidrot derīgos juridiskos pamatus, uz kuriem paļaujamies, lai apstrādātu jūsu personas informāciju. Tādējādi mēs varam paļauties uz šādiem juridiskiem pamatiem, lai apstrādātu jūsu personas informāciju:
 • Piekrišana.Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju, ja esat mums devis atļauju (ti, piekrišanu) izmantot jūsu personas informāciju noteiktam mērķim. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā. Klikšķisšeitlai uzzinātu vairāk.
 • Līguma izpilde. Mēs varam apstrādāt jūsu personas informāciju, ja uzskatām, ka tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu līgumsaistības pret jums, tostarp sniegtu mūsu pakalpojumus, vai pēc jūsu pieprasījuma pirms līguma noslēgšanas ar jums.
 • Likumīgās intereses. Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju, ja uzskatām, ka tas ir pamatoti nepieciešams, lai sasniegtu mūsu likumīgās biznesa intereses, un šīs intereses neatsver jūsu intereses un pamattiesības un brīvības. Piemēram, mēs varam apstrādāt jūsu personas informāciju dažiem aprakstītajiem mērķiem, lai:
 • Nosūtiet lietotājiem informāciju par mūsu produktu un pakalpojumu īpašajiem piedāvājumiem un atlaidēm
 • Analizējiet, kā tiek izmantoti mūsu pakalpojumi, lai mēs varētu tos uzlabot, lai piesaistītu un noturētu lietotājus
 • Atbalstiet mūsu mārketinga aktivitātes
 • Diagnosticēt problēmas un/vai novērst krāpnieciskas darbības
 • Izprotiet, kā mūsu lietotāji izmanto mūsu produktus un pakalpojumus, lai mēs varētu uzlabot lietotāju pieredzi
 • Juridiskās saistības. Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju, ja uzskatām, ka tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskos pienākumus, piemēram, lai sadarbotos ar tiesībaizsardzības iestādi vai regulatīvo aģentūru, īstenotu vai aizstāvētu mūsu likumīgās tiesības vai izpaustu jūsu informāciju kā pierādījumus tiesvedībā, kurā mēs esam. iesaistīti.
 • Būtiskas intereses. Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju, ja uzskatām, ka tas ir nepieciešams, lai aizsargātu jūsu dzīvībai svarīgās intereses vai trešās puses vitālās intereses, piemēram, situācijās, kas saistītas ar potenciāliem draudiem jebkuras personas drošībai.
Juridiskā ziņā saskaņā ar Eiropas datu aizsardzības likumiem mēs parasti esam “datu pārzinis” šajā privātuma paziņojumā aprakstītajai personas informācijai, jo mēs nosakām mūsu veiktās datu apstrādes līdzekļus un/vai mērķus. Šis konfidencialitātes paziņojums neattiecas uz personas informāciju, ko apstrādājam kā “datu apstrādātājs” mūsu klientu vārdā. Šādās situācijās klients, kuram mēs sniedzam pakalpojumus un ar kuru esam noslēguši datu apstrādes līgumu, ir “datu pārzinis”, kas atbild par jūsu personas informāciju, un mēs tikai apstrādājam jūsu informāciju viņa vārdā saskaņā ar jūsu norādījumiem. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu klientu privātuma praksi, izlasiet viņu privātuma politikas un uzdodiet viņiem visus jautājumus.

Ja atrodaties Kanādā, šī sadaļa attiecas uz jums.

Mēs varam apstrādāt jūsu informāciju, ja esat mums devis īpašu atļauju (ti, nepārprotamu piekrišanu) izmantot jūsu personas informāciju noteiktam mērķim, vai situācijās, kad var izsecināt jūsu atļauju (ti, netieša piekrišana). Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā. Klikšķisšeitlai uzzinātu vairāk.

Dažos izņēmuma gadījumos saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem mums var būt likumīgi atļauts apstrādāt jūsu informāciju bez jūsu piekrišanas, tostarp, piemēram:
 • Ja iekasēšana nepārprotami ir indivīda interesēs un piekrišanu nevar iegūt savlaicīgi
 • Izmeklēšanai un krāpšanas atklāšanai un novēršanai
 • Uzņēmējdarbības darījumiem, ja tiek ievēroti noteikti nosacījumi
 • Ja tas ir ietverts liecinieka liecībā un iekasēšana ir nepieciešama, lai novērtētu, apstrādātu vai nokārtotu apdrošināšanas atlīdzību
 • Ievainotu, slimu vai mirušu personu identificēšanai un saziņai ar tuvākajiem radiniekiem
 • Ja mums ir pamatots iemesls uzskatīt, ka persona ir bijusi, ir vai var būt finansiālas ļaunprātīgas izmantošanas upuris
 • Ja ir pamatoti sagaidīt, ka vākšana un izmantošana ar piekrišanu varētu apdraudēt informācijas pieejamību vai precizitāti, un vākšana ir saprātīga nolūkos, kas saistīti ar līguma pārkāpuma vai Kanādas vai provinces likumu pārkāpuma izmeklēšanu.
 • Ja izpaušana ir nepieciešama, lai izpildītu tiesas pavēsti, orderi, tiesas rīkojumu vai tiesas noteikumus par ierakstu sagatavošanu
 • Ja to ir sagatavojusi persona, pildot savu nodarbinātību, uzņēmējdarbību vai profesiju, un vākšana atbilst mērķiem, kuriem informācija tika iegūta
 • Ja kolekcija ir paredzēta tikai žurnālistiskiem, mākslinieciskiem vai literāriem nolūkiem
 • Ja informācija ir publiski pieejama un ir noteikta nolikumā

4. KAD UN AR KURU MĒS KOPALĪJAMIES JŪSU PERSONAS INFORMĀCIJĀ?

Īsumā:Mēs varam kopīgot informāciju īpašās situācijās, kas aprakstītas šajā sadaļā un/vai ar tālāk norādītajām personām kategorijas trešās puses.

Pārdevēji, konsultanti un citi trešo pušu pakalpojumu sniedzēji. Mēs varam koplietot jūsu datus ar trešo pušu piegādātājiem, pakalpojumu sniedzējiem, darbuzņēmējiem vai aģentiem (“trešās personas”), kuri sniedz pakalpojumus mums vai mūsu vārdā un pieprasa piekļuvi šādai informācijai, lai veiktu šo darbu. Mums ir līgumi ar mūsu trešajām pusēm, kas ir paredzēti, lai palīdzētu aizsargāt jūsu personisko informāciju. Tas nozīmē, ka viņi nevar darīt neko ar jūsu personisko informāciju, ja vien mēs neesam viņiem uzdevuši to darīt. Viņi arī neizpaudīs jūsu personisko informāciju nevienai organizācijai, izņemot mūs. Viņi arī apņemas aizsargāt datus, ko viņi glabā mūsu vārdā, un glabāt tos mūsu norādīto laiku. Jūsu darbs IR Klientu apkalpošana kategorijas trešās puses, ar kurām mēs varam koplietot personas informāciju, ir šādas:
 • Reklāmu tīkli
 • Affiliate mārketinga programmas
 • Saziņas un sadarbības rīki
 • Datu analīzes pakalpojumi
 • Datu glabāšanas pakalpojumu sniedzēji
 • Maksājumu apstrādātāji
 • Veiktspējas uzraudzības rīki
 • Atkārtotas mērķauditorijas atlases platformas
 • Pārdošanas un mārketinga rīki
 • Mākoņdatošanas pakalpojumi
 • Finanses un grāmatvedības rīki
 • Sociālie tīkli
 • Testēšanas rīki
 • Lietotāja konta reģistrācijas un autentifikācijas pakalpojumi
 • Vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji
 • Produktu inženierijas un projektēšanas rīki
We Arī var būt nepieciešams kopīgot savu personisko informāciju šādās situācijās:
 • Biznesa nodošana. Mēs varam kopīgot vai nodot jūsu informāciju saistībā ar jebkuru apvienošanos, uzņēmuma aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai visa mūsu uzņēmuma vai tā daļas iegādi citam uzņēmumam vai sarunu laikā par to.
 • Filiāles.Mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem saistītajiem uzņēmumiem, un tādā gadījumā mēs pieprasīsim, lai šie saistītie uzņēmumi ievērotu šo konfidencialitātes paziņojumu. Saistītie uzņēmumi ietver mūsu mātesuzņēmumu un visus meitasuzņēmumus, kopuzņēmumu partnerus vai citus uzņēmumus, kurus mēs kontrolējam vai kas ir kopīgi ar mums kontrolēti.
 • Biznesa partneri. Mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem biznesa partneriem, lai piedāvātu jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai akcijas.
 • Piedāvājuma siena.Mūsu lietojumprogrammā(-ēs) var tikt rādīta trešās puses mitināta “piedāvājuma siena”. Šāda piedāvājuma siena ļauj trešo pušu reklāmdevējiem piedāvāt lietotājiem virtuālo valūtu, dāvanas vai citas preces apmaiņā pret reklāmas piedāvājuma pieņemšanu un pabeigšanu. Šāda piedāvājuma siena var parādīties mūsu lietojumprogrammā(-ēs) un jums tiks parādīta, pamatojoties uz noteiktiem datiem, piemēram, jūsu ģeogrāfisko apgabalu vai demogrāfisko informāciju. Noklikšķinot uz piedāvājuma sienas, jūs tiksit novirzīts uz ārēju vietni, kas pieder citām personām, un atstāsit mūsu pieteikumu(-es). Unikāls identifikators, piemēram, jūsu lietotāja ID, tiks kopīgots ar piedāvājuma sienas nodrošinātāju, lai novērstu krāpšanu un pareizi ieskaitītu jūsu kontā attiecīgo atlīdzību.

5. KĀDA IR MŪSU NOSTĀJA TREŠO PUŠU VIETNES?

Īsumā:Mēs neesam atbildīgi par tās informācijas drošību, kuru kopīgojat ar trešajām pusēm, uz kurām mēs varam pievienot saiti vai kuras reklamē mūsu Pakalpojumos, bet nav saistītas ar mūsu Pakalpojumiem.

Pakalpojumi , tostarp mūsu piedāvājuma siena, var ietvert saites uz trešo pušu vietnēm, tiešsaistes pakalpojumiem vai mobilajām lietojumprogrammām un/vai satur sludinājumus no trešajām pusēm, kas nav saistītas ar mums un kas var būt saistītas ar citām vietnēm, pakalpojumiem vai lietojumprogrammām. Attiecīgi mēs nesniedzam nekādas garantijas attiecībā uz šādām trešajām personām, un mēs neesam atbildīgi par zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies šādu trešo pušu vietņu, pakalpojumu vai lietojumprogrammu izmantošanas rezultātā. Saites uz trešās puses vietni, pakalpojumu vai lietojumprogrammu iekļaušana nenozīmē, ka mēs to apstiprinām. Mēs nevaram garantēt to datu drošību un privātumu, ko sniedzat trešajām pusēm. Šis privātuma paziņojums neattiecas uz jebkādiem trešo pušu savāktajiem datiem. Mēs neesam atbildīgi par trešo pušu saturu vai privātuma un drošības praksi un politikām, tostarp citām vietnēm, pakalpojumiem vai lietojumprogrammām, kas var būt saistītas ar Pakalpojumiem vai no tiem. Jums vajadzētu pārskatīt šādu trešo pušu politikas un tieši sazināties ar tām, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem.

6. VAI MĒS IZMANTOJAM SĪKfailus UN CITAS IZSEKOTĀS TEHNOLOĢIJAS?

Īsumā:Mēs varam izmantot sīkfailus un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai apkopotu un saglabātu jūsu informāciju.

Mēs varam izmantot sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas (piemēram, tīmekļa bāksignālus un pikseļus), lai piekļūtu informācijai vai saglabātu to. Konkrēta informācija par to, kā mēs izmantojam šādas tehnoloģijas un kā jūs varat atteikties no noteiktām sīkdatnēm, ir izklāstīta mūsu paziņojumā par sīkfailiem : https://coinrule.com/cookies.html .

7. KĀ MĒS APSTRĀDĀJAM JŪSU SOCIĀLĀS PIEEJAMIES?

Īsumā:Ja izvēlaties reģistrēties vai pieteikties mūsu pakalpojumos, izmantojot sociālo mediju kontu, mums var būt piekļuve noteiktai informācijai par jums.

Mūsu pakalpojumi piedāvā jums iespēju reģistrēties un pieteikties, izmantojot trešās puses sociālo mediju konta informāciju (piemēram, jūsu Facebook vai Twitter pieteikšanās datus). Ja izvēlaties to darīt, mēs saņemsim noteiktu profila informāciju par jums no jūsu sociālo mediju pakalpojumu sniedzēja. Profila informācija, ko mēs saņemam, var atšķirties atkarībā no attiecīgā sociālo mediju pakalpojumu sniedzēja, taču bieži vien tā ietver jūsu vārdu, e-pasta adresi, draugu sarakstu un profila attēlu, kā arī citu informāciju, ko izvēlaties publiskot šādā sociālo mediju platformā.

Mēs izmantosim saņemto informāciju tikai tiem mērķiem, kas ir aprakstīti šajā paziņojumā par konfidencialitāti vai kas citādi jums ir skaidri norādīti attiecīgajos Pakalpojumos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekontrolējam un neesam atbildīgi par citiem jūsu personas informācijas lietojumiem, ko veic jūsu trešās puses sociālo mediju pakalpojumu sniedzējs. Mēs iesakām pārskatīt viņu konfidencialitātes paziņojumu, lai saprastu, kā viņi apkopo, izmanto un kopīgo jūsu personas informāciju un kā varat iestatīt savas konfidencialitātes preferences viņu vietnēs un lietotnēs.

8. CIK ILGI MĒS SAGLABĀJAM JŪSU INFORMĀCIJU?

Īsumā:Mēs glabājam jūsu informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai izpildītu šajā privātuma paziņojumā izklāstītos mērķus, ja vien likumā nav noteikts citādi.

Mēs glabāsim jūsu personisko informāciju tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā paziņojumā par konfidencialitāti noteiktajiem mērķiem, ja vien likumā (piemēram, nodokļu, grāmatvedības vai citu juridisko prasību) nav noteikts vai atļauts ilgāks glabāšanas periods. Neviens šajā paziņojumā norādītais mērķis neprasīs mums saglabāt jūsu personas informāciju ilgāk par laika periods, kurā lietotājiem ir konts pie mums .

Ja mums nav pastāvīgas likumīgas uzņēmējdarbības nepieciešamības apstrādāt jūsu personas informāciju, mēs vai nu dzēsīsim vai anonimizēsim šādu informāciju, vai, ja tas nav iespējams (piemēram, tāpēc, ka jūsu personas informācija ir glabāta rezerves arhīvos), mēs droši glabāt savu personisko informāciju un izolēt to no jebkādas turpmākas apstrādes līdz brīdim, kad ir iespējama dzēšana.

9. KĀ MĒS UZGLABĀJAM JŪSU INFORMĀCIJU?

Īsumā:Mūsu mērķis ir aizsargāt jūsu personisko informāciju, izmantojot organizatorisko un tehnisko drošības pasākumu sistēmu.

Mēs esam ieviesuši atbilstošus un saprātīgus tehniskos un organizatoriskos drošības pasākumus, kas paredzēti, lai aizsargātu visas mūsu apstrādātās personas informācijas drošību. Tomēr, neskatoties uz mūsu drošības pasākumiem un centieniem aizsargāt jūsu informāciju, neviena elektroniska pārraide internetā vai informācijas uzglabāšanas tehnoloģija nevar tikt garantēta 100% droša, tāpēc mēs nevaram apsolīt vai garantēt, ka hakeri, kibernoziedznieki vai citas nesankcionētas trešās puses netiks bloķētas. kas spēj pārvarēt mūsu drošību un nepareizi vākt, piekļūt, nozagt vai modificēt jūsu informāciju. Lai gan mēs darīsim visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, personas informācijas pārsūtīšana uz mūsu Pakalpojumiem un no tiem ir jūsu pašu risks. Jums vajadzētu piekļūt Pakalpojumiem tikai drošā vidē.

10. VAI MĒS VĀKĀM INFORMĀCIJU NO NEPILNGADĪGĀM?

Īsumā:Mēs apzināti neapkopojam datus un netirgojam bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem.

Mēs apzināti nepieprasām datus un netirgojam bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem. Izmantojot Pakalpojumus, jūs apliecināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs vai ka esat šādas nepilngadīgas personas vecāks vai aizbildnis, un piekrītat, ka šāda nepilngadīga apgādājama var izmantot Pakalpojumus. Ja uzzināsim, ka ir apkopota personas informācija no lietotājiem, kas jaunāki par 18 gadiem, mēs deaktivizēsim kontu un veiksim saprātīgus pasākumus, lai nekavējoties dzēstu šādus datus no mūsu ierakstiem. Ja jūs uzzināsit par jebkādiem datiem, ko esam savākuši no bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [e-pasts aizsargāts] .

11. KĀDAS IR JŪSU PRIVĀTUMA TIESĪBAS?

Īsumā: Dažos reģionos, piemēram, Eiropas Ekonomikas zona (EEZ), Apvienotā Karaliste (AK) un Kanāda, jums ir tiesības, kas ļauj labāk piekļūt savai personiskajai informācijai un kontrolēt to. Jebkurā laikā varat pārskatīt, mainīt vai pārtraukt savu kontu.

Dažos reģionos (piemēram EEZ, Apvienotajā Karalistē un Kanādā), jums ir noteiktas tiesības saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības tiesību aktiem. Tie var ietvert tiesības (i) pieprasīt piekļuvi jūsu personiskajai informācijai un iegūt tās kopiju, (ii) pieprasīt labošanu vai dzēšanu; (iii) ierobežot jūsu personiskās informācijas apstrādi; un iv) ja piemērojams, datu pārnesamībai. Noteiktos apstākļos jums var būt arī tiesības iebilst pret jūsu personas informācijas apstrādi. Šādu pieprasījumu varat izteikt, sazinoties ar mums, izmantojot sadaļā “KĀ VAR SAZINĀTIES AR MUMS PAR ŠO PAZIŅOJUMU?”Zemāk.

Mēs izskatīsim un rīkosimies pēc jebkura pieprasījuma saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības tiesību aktiem.
Ja atrodaties EEZ vai Apvienotajā Karalistē un uzskatāt, ka mēs nelikumīgi apstrādājam jūsu personas informāciju, jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību vietējai datu aizsardzības uzraudzības iestādei. Viņu kontaktinformāciju varat atrast šeit: https://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm.

Ja atrodaties Šveicē, datu aizsardzības iestāžu kontaktinformācija ir pieejama šeit: https://www.edoeb.admin.ch/edoeb/en/home.html.

Piekrišanas atsaukšana: Ja mēs paļaujamies uz jūsu piekrišanu apstrādāt jūsu personas informāciju, kas var būt tieša un/vai netieša piekrišana atkarībā no piemērojamiem tiesību aktiem, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums, izmantojot sadaļā "KĀ VAR SAZINĀTIES AR MUMS PAR ŠO PAZIŅOJUMU?"zemāk vai atjauniniet savas preferences .

Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka tas neietekmēs apstrādes likumību pirms tās atsaukšanas, kā arī kad piemērojamie tiesību akti atļauj, vai tas ietekmēs jūsu personas informācijas apstrādi, kas veikta, pamatojoties uz likumīgiem apstrādes iemesliem, kas nav piekrišana.

Atteikšanās no mārketinga un reklāmas komunikācijas:Jūs jebkurā laikā varat atteikties no mūsu mārketinga un reklāmas saziņas līdz plkst noklikšķinot uz abonēšanas atcelšanas saites mūsu nosūtītajos e-pastos, vai sazinoties ar mums, izmantojot sadaļā " KĀ VAR SAZINĀTIES AR MUMS PAR ŠO PAZIŅOJUMU?Tālāk jūs tiksiet noņemts no mārketinga sarakstiem. Tomēr mēs joprojām varam sazināties ar jums, piemēram, lai nosūtītu jums ar pakalpojumu saistītus ziņojumus, kas nepieciešami jūsu konta administrēšanai un lietošanai, lai atbildētu uz pakalpojumu pieprasījumiem, vai citiem ar mārketingu nesaistītiem mērķiem.

Konta informācija

Ja vēlaties jebkurā laikā pārskatīt vai mainīt sava konta informāciju vai pārtraukt sava konta darbību, varat:
 • Sazinieties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju.
 • Piesakieties sava konta iestatījumos un atjauniniet savu lietotāja kontu.
Pēc jūsu pieprasījuma pārtraukt jūsu konta darbību, mēs deaktivizēsim vai izdzēsīsim jūsu kontu un informāciju no mūsu aktīvajām datu bāzēm. Tomēr mēs varam saglabāt daļu informācijas savos failos, lai novērstu krāpšanu, novērstu problēmas, palīdzētu veikt jebkādu izmeklēšanu, īstenotu mūsu juridiskos noteikumus un/vai ievērotu piemērojamās juridiskās prasības.

Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas: Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu pēc noklusējuma ir iestatītas tā, lai tās pieņemtu sīkfailus. Ja vēlaties, parasti varat iestatīt pārlūkprogrammu sīkfailu noņemšanai un to noraidīšanai. Ja izvēlaties noņemt sīkfailus vai noraidīt sīkfailus, tas var ietekmēt noteiktas mūsu Pakalpojumu funkcijas vai pakalpojumus. Lai atteiktos no reklāmdevēju interešu reklāmām mūsu Pakalpojumos, apmeklējiet vietni http://www.aboutads.info/choices/. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu paziņojumu: https://coinrule.com/cookies.html .

Ja jums ir jautājumi vai komentāri par jūsu privātuma tiesībām, varat nosūtīt mums e-pastu uz vakariņot[e-pasts aizsargāts] .

12. VADĪBAS LĪDZEKĻIEM NEIZSEKOT

Lielākajā daļā tīmekļa pārlūkprogrammu un dažās mobilajās operētājsistēmās un mobilajās lietojumprogrammās ir iekļauta funkcija Do-Not-Track (DNT) vai iestatījums, ko varat aktivizēt, lai norādītu uz jūsu privātuma izvēli, lai netiktu pārraudzīti un vākti dati par jūsu tiešsaistes pārlūkošanas darbībām. Šajā posmā nav izstrādāts vienots tehnoloģiju standarts DNT signālu atpazīšanai un ieviešanai. Tādējādi mēs pašlaik nereaģējam uz DNT pārlūkprogrammas signāliem vai citiem mehānismiem, kas automātiski paziņo par jūsu izvēli netikt izsekotam tiešsaistē. Ja tiks pieņemts tiešsaistes izsekošanas standarts, kas mums jāievēro nākotnē, mēs jūs informēsim par šo praksi šī privātuma paziņojuma pārskatītajā versijā.

13. VAI KALIFORNIJAS IEDZĪVOTĀJIEM IR ĪPAŠAS PRIVATUMA TIESĪBAS?

Īsumā:Jā, ja esat Kalifornijas iedzīvotājs, jums ir piešķirtas īpašas tiesības attiecībā uz piekļuvi jūsu personas informācijai.

Kalifornijas Civilkodeksa 1798.83. sadaļa, kas pazīstama arī kā "Shine The Light" likums, ļauj mūsu lietotājiem, kuri ir Kalifornijas iedzīvotāji, reizi gadā un bez maksas pieprasīt un iegūt no mums informāciju par mūsu personas datu kategorijām (ja tāda ir). izpausts trešajām personām tiešā mārketinga nolūkos, kā arī visu trešo pušu vārdi un adreses, ar kurām mēs kopīgojām personas informāciju tieši iepriekšējā kalendārajā gadā. Ja esat Kalifornijas iedzīvotājs un vēlaties iesniegt šādu pieprasījumu, lūdzu, iesniedziet mums savu pieprasījumu rakstiski, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

Ja esat jaunāks par 18 gadiem, dzīvojat Kalifornijā un jums ir reģistrēts Pakalpojumu konts, jums ir tiesības pieprasīt noņemt nevēlamos datus, ko publiski publicējat Pakalpojumos. Lai pieprasītu šādu datu noņemšanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju, un iekļaujiet ar jūsu kontu saistīto e-pasta adresi un paziņojumu, ka dzīvojat Kalifornijā. Mēs nodrošināsim, ka dati netiek publiski parādīti Pakalpojumos, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka dati var nebūt pilnībā vai pilnībā noņemti no visām mūsu sistēmām (piemēram, dublējumkopijas utt.).

CCPA Paziņojums par konfidencialitāti

Kalifornijas noteikumu kodekss definē "rezidentu" kā:

(1) katrai personai, kas atrodas Kalifornijas štatā citam, nevis īslaicīgam vai pārejošam mērķim, un
(2) katrai personai, kuras domicils ir Kalifornijas štatā un kura īslaicīgi vai pārejoši atrodas ārpus Kalifornijas štata.

Visas pārējās personas ir definētas kā "nerezidenti".

Ja šī “rezidenta” definīcija attiecas uz jums, mums ir jāievēro noteiktas tiesības un pienākumi attiecībā uz jūsu personisko informāciju.

Kādas personas informācijas kategorijas mēs apkopojam?

Pēdējo divpadsmit (12) mēnešu laikā esam apkopojuši šādas personas informācijas kategorijas:

Kategorija Piemēri Apkopoti
A. Identifikatori
Kontaktinformācija, piemēram, īstais vārds, aizstājvārds, pasta adrese, tālruņa vai mobilā tālruņa numurs, unikāls personas identifikators, tiešsaistes identifikators, interneta protokola adrese, e-pasta adrese un konta nosaukums


B. Personiskās informācijas kategorijas, kas norādītas Kalifornijas klientu ierakstu likumā
Vārds, kontaktinformācija, izglītība, nodarbinātība, darba vēsture un finanšu informācija


C. Saskaņā ar Kalifornijas vai federālajiem tiesību aktiem aizsargātās klasifikācijas pazīmes
Dzimums un dzimšanas datums


D. Komerciāla informācija
Darījuma informācija, pirkumu vēsture, finanšu informācija un maksājumu informācija


E. Biometriskā informācija
Pirkstu nospiedumi un balss nospiedumi


F. Internets vai cita līdzīga tīkla darbība
Pārlūkošanas vēsture, meklēšanas vēsture, tiešsaistes uzvedība, interešu dati un mijiedarbība ar mūsu un citām vietnēm, lietojumprogrammām, sistēmām un reklāmām


G. Ģeolokācijas dati
Ierīces atrašanās vieta


H. Audio, elektroniskā, vizuālā, termiskā, ožas vai līdzīga informācija
Attēli un audio, video vai zvanu ieraksti, kas izveidoti saistībā ar mūsu uzņēmējdarbību


I. Profesionālā vai ar nodarbinātību saistīta informācija
Uzņēmuma kontaktinformācija, lai sniegtu jums mūsu pakalpojumus uzņēmējdarbības līmenī vai amata nosaukumā, darba vēsture un profesionālā kvalifikācija, ja piesakāties darbam pie mums


J. Informācija par izglītību
Studentu ieraksti un direktoriju informācija


K. Secinājumi, kas izdarīti no citas personas informācijas
Secinājumi, kas izdarīti no jebkuras iepriekš uzskaitītās savāktās personas informācijas, lai izveidotu profilu vai kopsavilkumu, piemēram, par personas vēlmēm un īpašībāmMēs varam arī vākt citu personas informāciju ārpus šīm kategorijām gadījumos, kad jūs sazināties ar mums klātienē, tiešsaistē vai pa tālruni vai pastu saistībā ar:
 • Palīdzības saņemšana, izmantojot mūsu klientu atbalsta kanālus;
 • Dalība klientu aptaujās vai konkursos; un
 • Mūsu Pakalpojumu sniegšanas un atbildes uz jūsu jautājumiem atvieglošana.
Kā mēs izmantojam un kopīgojam jūsu personisko informāciju?

Coinrule Inc apkopo un kopīgo jūsu personisko informāciju, izmantojot:
 • Mērķa sīkfaili/mārketinga sīkfaili
 • Sociālo mediju sīkfaili
 • Bākas/pikseļi/birkas
Plašāku informāciju par mūsu datu vākšanas un kopīgošanas praksi var atrast šajā konfidencialitātes paziņojumā un mūsu sīkdatņu paziņojums: https://coinrule.com/cookies.html .

Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu [e-pasts aizsargāts], vai atsaucoties uz kontaktinformāciju šī dokumenta apakšā.

Ja izmantojat pilnvarotu pārstāvi, lai izmantotu savas tiesības atteikties, mēs varam noraidīt pieprasījumu, ja pilnvarotais pārstāvis neiesniedz pierādījumus, ka ir likumīgi pilnvaroti rīkoties jūsu vārdā.

Vai jūsu informācija tiks kopīgota ar kādu citu?

Mēs varam izpaust jūsu personas informāciju ar mūsu pakalpojumu sniedzējiem saskaņā ar rakstisku līgumu starp mums un katru pakalpojumu sniedzēju. Katrs pakalpojumu sniedzējs ir peļņas organizācija, kas apstrādā informāciju mūsu vārdā.

Mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju saviem uzņēmējdarbības mērķiem, piemēram, lai veiktu iekšējo izpēti tehnoloģiju attīstībai un demonstrēšanai. Tas netiek uzskatīts par jūsu personiskās informācijas "pārdošanu".

Coinrule Inc iepriekšējo divpadsmit (12) mēnešu laikā nav pārdevis nekādu personisko informāciju trešajām personām uzņēmējdarbības vai komerciāliem nolūkiem. Coinrule Inc iepriekšējos divpadsmit (12) mēnešos ir atklājis trešajām personām šādas personas informācijas kategorijas uzņēmējdarbības vai komerciālos nolūkos:

 • A kategorija. Identifikatori, piemēram, kontaktinformācija, piemēram, jūsu īstais vārds, aizstājvārds, pasta adrese, tālruņa vai mobilā tālruņa numurs, unikāls personas identifikators, tiešsaistes identifikators, interneta protokola adrese, e-pasta adrese un konta nosaukums.

 • B kategorija. Personas informācija, kas definēta Kalifornijas klientu reģistru likumā, piemēram, jūsu vārds, kontaktinformācija, izglītība, nodarbinātība, nodarbinātības vēsture un finanšu informācija.

 • D kategorija. Komerciālā informācija, piemēram, informācija par darījumiem, pirkumu vēsture, finanšu informācija un maksājumu informācija.

Trešo pušu kategorijas, kurām mēs izpaudām personas informāciju uzņēmējdarbības vai komerciāliem nolūkiem, var atrast sadaļā "KAD UN AR KURU MĒS KOPALĪJAMIES JŪSU PERSONAS INFORMĀCIJĀ?".

Jūsu tiesības attiecībā uz jūsu personas datiem

Tiesības pieprasīt datu dzēšanu — Dzēšanas pieprasījums

Jūs varat lūgt dzēst savu personisko informāciju. Ja lūdzat mums dzēst jūsu personas informāciju, mēs ņemsim vērā jūsu pieprasījumu un izdzēsīsim jūsu personas informāciju, ievērojot dažus likumā paredzētus izņēmumus, piemēram, (bet ne tikai) cita patērētāja tiesības uz vārda brīvību. , mūsu atbilstības prasības, kas izriet no juridiska pienākuma, vai jebkura apstrāde, kas var būt nepieciešama, lai aizsargātu pret nelikumīgām darbībām.

Tiesības būt informētam — pieprasīt zināt

Atkarībā no apstākļiem jums ir tiesības zināt:
 • vai mēs apkopojam un izmantojam jūsu personisko informāciju;
 • mūsu apkopotās personas informācijas kategorijas;
 • mērķi, kādiem tiek izmantota apkopotā personas informācija;
 • vai mēs pārdodam jūsu personisko informāciju trešajām personām;
 • personas informācijas kategorijas, ko mēs pārdevām vai atklājām uzņēmējdarbības nolūkos;
 • trešo personu kategorijas, kurām personas informācija tika pārdota vai izpausta uzņēmējdarbības nolūkos; un
 • personas informācijas vākšanas vai pārdošanas uzņēmējdarbības vai komerciālo mērķi.
Saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem mums nav pienākuma sniegt vai dzēst patērētāja informāciju, kas ir deidentificēta, atbildot uz patērētāja pieprasījumu, vai atkārtoti identificēt individuālos datus, lai pārbaudītu patērētāja pieprasījumu.

Tiesības uz nediskrimināciju, īstenojot patērētāja privātuma tiesības

Mēs nediskriminēsim jūs, ja jūs izmantojat savas tiesības uz privātumu.

Verifikācijas process

Pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas mums būs jāpārbauda jūsu identitāte, lai noteiktu, ka esat tā pati persona, par kuru mums ir informācija mūsu sistēmā. Lai veiktu šīs pārbaudes, mums ir jālūdz sniegt informāciju, lai mēs varētu to saskaņot ar informāciju, ko iepriekš mums sniedzāt. Piemēram, atkarībā no jūsu iesniegtā pieprasījuma veida mēs varam lūgt jūs sniegt noteiktu informāciju, lai varētu saskaņot jūsu sniegto informāciju ar informāciju, kas mums jau ir failā, vai arī mēs varam sazināties ar jums, izmantojot saziņas metodi (piemēram, tālruni vai e-pastu), ko esat mums iepriekš norādījis. Mēs varam izmantot arī citas pārbaudes metodes atkarībā no apstākļiem.

Mēs izmantosim jūsu pieprasījumā norādīto personas informāciju tikai, lai pārbaudītu jūsu identitāti vai pilnvaras iesniegt pieprasījumu. Iespēju robežās mēs izvairīsimies no jums pieprasīt papildu informāciju verifikācijas nolūkos. Tomēr, ja mēs nevaram pārbaudīt jūsu identitāti no mūsu jau esošās informācijas, mēs varam pieprasīt, lai jūs sniedzat papildu informāciju, lai pārbaudītu jūsu identitāti un drošības vai krāpšanas novēršanas nolūkos. Mēs izdzēsīsim šādu papildus sniegto informāciju, tiklīdz būsim beiguši jūsu pārbaudi.

Citas tiesības uz privātumu
 • Jūs varat iebilst pret savas personas informācijas apstrādi.
 • Jūs varat lūgt labot savus personas datus, ja tie ir nepareizi vai vairs nav aktuāli, vai lūgt ierobežot informācijas apstrādi.
 • Varat iecelt pilnvarotu pārstāvi, kas jūsu vārdā iesniedz pieprasījumu saskaņā ar CCPA. Mēs varam noraidīt pieprasījumu no pilnvarota pārstāvja, kas neiesniedz pierādījumus, ka viņam ir likumīgi pilnvaroti rīkoties jūsu vārdā saskaņā ar CCPA.
 • Jūs varat pieprasīt atteikties no turpmākas savas personas informācijas pārdošanas trešajām personām. Saņemot atteikšanās pieprasījumu, mēs rīkosimies pēc pieprasījuma, cik drīz vien iespējams, bet ne vēlāk kā piecpadsmit (15) dienu laikā no pieprasījuma iesniegšanas dienas.
Lai izmantotu šīs tiesības, varat sazināties ar mums pa e-pastu [e-pasts aizsargāts] , vai atsaucoties uz kontaktinformāciju šī dokumenta apakšā. Ja jums ir sūdzība par to, kā mēs apstrādājam jūsu datus, mēs vēlētos dzirdēt no jums.

14. VAI MĒS ATJAUNOJAM ŠO PAZIŅOJUMU?

Īsumā:Jā, mēs atjaunināsim šo paziņojumu, ja nepieciešams, lai nodrošinātu atbilstību attiecīgajiem tiesību aktiem.

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo paziņojumu par konfidencialitāti. Atjauninātā versija tiks norādīta ar atjauninātu "Pārskatīto" datumu, un atjauninātā versija stāsies spēkā, tiklīdz tā būs pieejama. Ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas šajā paziņojumā par konfidencialitāti, mēs varam jūs informēt, skaidri ievietojot paziņojumu par šādām izmaiņām vai tieši nosūtot jums paziņojumu. Mēs iesakām jums bieži pārskatīt šo konfidencialitātes paziņojumu, lai būtu informēts par to, kā mēs aizsargājam jūsu informāciju.

15. KĀ JŪS VARAT SAZINĀTIES AR MUMS PAR ŠO PAZIŅOJUMU?

Ja jums ir jautājumi vai komentāri par šo paziņojumu, varat sazinieties ar mūsu datu aizsardzības inspektoru (DPO) , Zdeneks Hoflers , pa e-pastu plkst [e-pasts aizsargāts] , vai pa pastu uz:

Coinrule Inc
Zdeneks Hoflers
251 Little Falls Dr, Wilmington, DE 19808, ASV
1 Coldbath laukums
Wilmington , DE 19808
ASV

Ja esat Eiropas Ekonomikas zonas iedzīvotājs, jūsu personas informācijas "datu pārzinis" ir Coinrule Inc. Coinrule Inc ir iecēlis Zdeneks Hoflers būt tās pārstāvim EEZ. Jūs varat sazināties ar viņiem tieši par jūsu informācijas apstrādi līdz Coinrule Inc , pa e-pastu [e-pasts aizsargāts], vai pa pastu:

Office One, 1 Coldbath Square
Londona EC1R 5HL
Apvienotā Karaliste

Ja esat Apvienotās Karalistes iedzīvotājs, jūsu personiskās informācijas "datu pārzinis" ir Coinrule Inc. Coinrule Inc ir iecēlis Zdeneks Hoflers būt tās pārstāvim Apvienotajā Karalistē. Jūs varat sazināties ar viņiem tieši par jūsu informācijas apstrādi līdz Coinrule Inc , pa e-pastu [e-pasts aizsargāts], vai pa pastu:

Office One
1 Coldbath laukums
Londona EC1R 5HL
Anglija

16. KĀ JŪS VARAT PĀRSKATĪT, ATJAUNINĀT VAI DZĒST DATU, KO MĒS VĀKĀM NO JUMS?

Pamatojoties uz jūsu valstī piemērojamiem tiesību aktiem, jums var būt tiesības pieprasīt piekļuvi personas informācijai, ko mēs no jums ievācam, mainīt šo informāciju vai dzēst to noteiktos apstākļos. Lai pieprasītu pārskatīt, atjaunināt vai dzēst savu personisko informāciju, lūdzu iesniedziet pieprasījuma veidlapu, noklikšķinot uzšeit .

Iegūstiet jaunas stratēģijas katru dienu

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, izveidojiet noteikumus un pārvaldiet savu portfeli 30 dienas bez maksas
Mārketings, ko veic
Coinrule Vebinārs ar Rubeni
Investēt cilvēkos, Coinrule ir pūļa finansējums!
Uzziniet vairāk
 
Investēt cilvēkos, Coinrule ir pūļa finansējums!

Atšķirībā no citiem kriptovalūtu uzņēmumiem 2017. gadā mēs neieviesām ICO, tā vietā piesaistījām līdzekļus no MKB Bank un Angels. Šodien atkal vācam līdzekļus un
Jūs varat būt daļa no šī ceļojuma.

Uzziniet vairāk
Coinrule Vebinārs ar Rubeni
Uzziniet, kā tirgoties Coinrule
Pievienojieties bezmaksas vebināram
 
Pievienojieties mūsu bezmaksas vebināram

Apgūstiet apmācības pamatus tikai 30 minūtes!

Rubenis, tirdzniecības vadītājs at Coinrule parādīs labākās stratēģijas, ko ieviest, un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Pievienojieties vebināram
Vebinārs ar Rubeni