Kriptovalūtas tirdzniecības stratēģija vietnē Coinbase Pro un ZCash pirkšana/pārdošana

Apgūstiet tirdzniecības vietu, kriptovalūtu tirdzniecības stratēģiju vietnē Coinbase Pro un viegli tirgojiet ZEC. Kodēšana nav nepieciešama.

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
labākās biržas
militāra
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākā lieta, kas pēdējā gada laikā notika kriptovalūtā”
Carlos

Sāciet automatizētu botu

Coinrule ir galvenais instruments daudzu dažādu veidu investoriem un tirgotājiem. Mūsu platformā tiek piedāvāts neierobežots zināšanu klāsts. Varat pārbaudīt un veikt savas automātiskās stratēģijas, lai iestatītu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu ZEC. Būs ļoti vienkārši uzkrāt ZEC, aizsargāt savu portfeli, noķert jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu izņemšanu.

Sāciet kārtulas izveidi

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$ 1750 . 00

Pārbaudi savu tirdzniecības sistēmu

Droši pārvaldiet Coinbase Pro

Coinrule ir viena galvenā misija, mēs vēlamies padarīt jūsu tirdzniecības plānu efektīvāku, vienlaikus esot veiklam. Kriptovalūtu tirgi strādā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, tikai automatizēts tirdzniecības robots var pilnībā izmantot visas iespējamās iespējas, kas radīsies tirgū. Kā ieprogrammēt automātisko tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Pārvaldiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot opciju Ja-š-tad-tā, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Sāciet kārtulas izveidi

Modelējiet savu tirdzniecības stratēģiju un uzkrājiet ZEC

At Coinrule mēs smagi strādājam, lai katru dienu nodrošinātu jaunus rīkus un uzlabojumus mūsu vidē. Faktiski mēs sadarbojamies ar mūsu profesionālākajiem klientiem un vadošajām biržām, lai apkopotu atsauksmes un piezīmes.

Sāciet kārtulas izveidi

Plānojiet automātiskas stratēģijas, pamatojoties uz galvenajiem rādītājiem

Tirdzniecībai nepieciešama pacietība, attieksme un programma. Kas padara tirdzniecību tik grūtu? Cilvēka daba un jūtas var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības peļņu. Tirdzniecības noteikumu izmantošana ļauj ierobežot spiediena, eiforijas un alkatības ietekmi, ko var piedzīvot jebkurš klients. Arī iesācējs var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbināšanas mehānismi, kad mainās altcoin tirgus Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet investīciju dinamiku Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot stratēģijas tieši tagad

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, veidojiet automātiskus darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Šķidrums Bitpanda