Auto tirdzniecība HitBTC un pirkt/pārdod IOTA

Pārspējiet tirgus kustības, veiciet automātisko tirdzniecību HitBTC un tirgojiet IOTA efektīvi. Nav nepieciešama kodēšana.

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
droša apmaiņa
pārāks
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākā lieta, ko mēs redzējām kriptovalūtā pēdējo trīs gadu laikā”
Hugo

Izveidojiet galveno automātisko tirdzniecības plānu

Coinrule ir lielisks rīks dažādu līmeņu investoriem un tirgotājiem. Mūsu platformā tiek piedāvāts bezgalīgs priekšrocību klāsts. Jūs varat pārbaudīt un izstrādāt savas automātiskās stratēģijas, lai izveidotu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu IOTA. Būs ļoti ātri uzkrāt IOTA, aizsargāt savu portfeli, noķert jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu samazinājumu.

Izveidojiet noteikumu

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$ 1750 . 00

Pārbaudi savu stratēģiju

Droši pārvaldiet vietnē HitBTC

Coinrule ir viena galvenā misija, mēs vēlamies padarīt jūsu tirdzniecības darbību efektīvāku, vienlaikus vienkāršu. Kriptovalūtu tirgi darbojas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, tikai automatizēta tirdzniecības stratēģija var pilnībā izmantot jebkuru iespējamo iespēju, kas parādīsies tirgū. Kā ieprogrammēt automātisko tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Pārvaldiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot stilu Ja-šo-tad-tā, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Izveidojiet noteikumu

Izveidojiet savu tirdzniecības stratēģiju un uzkrājiet IOTA

At Coinrule mēs strādājam prātīgi, lai katru dienu piegādātu mūsu tirdzniecības redaktoram jaunus punktus un iestatījumus. Patiesībā mēs sadarbojamies ar mūsu prasmīgākajiem lietotājiem un labākajām apmaiņas iestādēm, lai apkopotu atsauksmes un idejas.

Izveidojiet noteikumu

Izstrādājiet automātiskas stratēģijas, kuru pamatā ir droši indikatori

Tirdzniecībai nepieciešama pacietība, attieksme un programma. Kas padara tirdzniecību tik izaicinošu? Cilvēka būtība un jūtas var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības peļņu. Izmantojot automatizētu tirdzniecības sistēmu, jūs varat pārvarēt spiediena, eiforijas un alkatības sekas, ko var piedzīvot jebkurš klients. Arī iesācējs var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbināšanas mehānismi, kad mainās tirdzniecības grīda Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet investīciju dinamiku Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot tirdzniecības sistēmas tūlīt

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, plānojiet automātiskus darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Šķidrums Bitpanda