Kriptovalūtas tirdzniecības stratēģija vietnē Bittrex un Bitcoin Cash pirkšana/pārdošana

apsteidziet tirgu, izmantojot kriptovalūtu tirdzniecības stratēģiju vietnē Bittrex, un gūstiet peļņu ar BCH dažu stundu laikā

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
mainstream Exchanges
pārāks
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākā lieta, ko mēs redzējām kriptovalūtā pēdējo trīs gadu laikā”
Tony

Plānojiet lielisku kriptogrāfijas robotu

Coinrule ir lielisks rīks dažādu veidu investoriem un tirgotājiem. Mūsu platformā ir pieejams bezgalīgs iespēju klāsts. Jūs varat pārbaudīt un izstrādāt savas automātiskās stratēģijas, lai izveidotu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu BCH. Būs ļoti viegli uzkrāt BCH, aizsargāt savu portfeli, nodrošināt jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu nolaižamo izvēlni.

Sāciet kārtulas izveidi

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$ 1750 . 00

Pārbaudi savu stratēģiju

Droši pārvaldiet vietnē Bittrex

Coinrule ir viena galvenā misija, mēs vēlamies padarīt jūsu tirdzniecības plānu efektīvāku, vienlaikus nodrošinot elastību. Kriptovalūtu tirgi darbojas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, tikai automātiskā tirdzniecības stratēģija var pilnībā tikt galā ar jebkuru iespējamo iespēju, kas radīsies tirgū. Kā izveidot tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Pārvaldiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot veidlapu If-This-Then-That, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Sāciet kārtulas izveidi

Izveidojiet savu tirdzniecības tehniku ​​un uzkrājiet BCH

At Coinrule mēs dedzīgi strādājam, lai katru dienu savam tirdzniecības redaktoram nodrošinātu jaunus rīkus un iestatījumus. Patiesībā mēs sazināmies ar mūsu profesionālākajiem lietotājiem un vadošajām biržām, lai apkopotu atsauksmes un piezīmes.

Sāciet kārtulas izveidi

Izveidojiet automātiskas stratēģijas, pamatojoties uz militārā līmeņa rādītājiem

Tirdzniecībā nepieciešama disciplīna, attieksme un plāns. Kas padara tirdzniecību tik riskantu? Cilvēka būtība un jūtas var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības peļņu. Automātiskās tirdzniecības noteikuma izmantošana ļauj samazināt bažu, eiforijas un alkatības ietekmi, ko var piedzīvot jebkurš klients. Arī iesācējs var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbināšanas mehānismi, kad mainās tirgus dinamisms Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet tirgus tendences Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot stratēģijas tūlīt

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, definējiet automātiskos darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Bitpanda