Dienas tirdzniecības kriptovalūtas vietnē Coinbase Pro un pirkt/pārdot ZCash

Iegūstiet augstāko vietu tirgū, izmantojot dienas tirdzniecības kriptovalūtu vietnē Coinbase Pro, un gūstiet peļņu ar ZEC dažu stundu laikā

Coinrule Kripto informācijas panelis
Piedāvājums ieslēgts
Darbojas ar 10 labākajiem
drošas apmaiņas
pārāks
Drošība un šifrēšana
Lietotāju atsauksmes par Coinrule Automātiskais tirdzniecības rīks
“Labākā lieta, ko mēs redzējām kriptovalūtā pēdējo trīs gadu laikā”
Lūks

Izstrādāt vērtīgu automatizētu tirdzniecības sistēmu

Coinrule ir noderīgs rīks daudzām dažādām investoru un tirgotāju klasēm. Mūsu platformā tiek piedāvāts plašs iespēju klāsts. Jūs varat pārbaudīt un sasniegt savas automātiskās stratēģijas, lai izstrādātu savu tirdzniecības sistēmu un pirktu/pārdotu ZEC. Būs ļoti viegli uzkrāt ZEC, aizstāvēt savu portfeli, nodrošināt jebkuru sūkni, nepalaižot garām pēkšņu kritumu.

Izveidojiet robotu

Testa kārtulas veiktspēja uz vēsturiskiem datiem

SĀKOTNĒJĀ SUMMA
IEGULDĪJUMA ILGUMS
$1750 . 00

Pārbaudi savu tirdzniecības sistēmu

Droši pārvaldiet Coinbase Pro

Coinrule ir viens galvenais mērķis, mēs vēlamies padarīt jūsu kriptovalūtu tirdzniecību efektīvāku, vienlaikus veicot ātru. Kriptovalūtu tirgi darbojas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, tikai automātiskais kriptobots var pilnībā uztvert jebkuru iespējamo iespēju, kas parādīsies tirgū. Kā uzsākt tirdzniecības noteikumu ar Coinrule? Definējiet savas automatizētās stratēģijas, izmantojot praksi Ja-š-tad-Tā, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas!

Izveidojiet robotu

Modelējiet savu tirdzniecības modeli un uzkrājiet ZEC

At Coinrule mēs intensīvi strādājam, lai katru dienu nodrošinātu jaunus komponentus un iestatījumus mūsu iestatījumos. Faktiski mēs sazināmies ar mūsu aktīvākajiem lietotājiem un populārākajām apmaiņas vietām, lai apkopotu atsauksmes un viedokļus.

Izveidojiet robotu

Plānojiet automātiskas stratēģijas, kuru pamatā ir viedie rādītāji

Tirdzniecībai nepieciešama prakse, attieksme un shēma. Kas padara tirdzniecību tik skarbu? Cilvēka daba un emocijas var negatīvi ietekmēt jūsu tirdzniecības rezultātus. Tirdzniecības noteikumu izmantošana ļauj pārvarēt stresa, eiforijas un alkatības sekas, ko var piedzīvot jebkurš klients. Arī jaunpienācējs var tirgoties kā profesionālis ar Coinrule!

Iedarbiniet botus, kad mainās tirgus kustības Pamatojoties uz daudzsološākajiem rādītājiem
Nav iesaistīts kods Tik vienkārši kā IFTTT
Pārvaldiet tirgus tendences Palieliniet peļņu

Sāciet izveidot automātiskos darījumus tūlīt

Saņemiet bezmaksas tirdzniecības signālus, izveidojiet automātiskus darījumus un pārvaldiet savu piešķīrumu 30 dienas bez maksas.

Atbalstītās apmaiņas

Binants Coinbase Kraken okx Bitpanda